Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A haverom 13 éves van fanszőrz...

A haverom 13 éves van fanszőrzete és azt mondja, hogy neki 15 cm nagy miközben kb 155 cm magas. Ez lehetséges, hogy ekkora van neki ilyen magassággal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 151 cm vagyok és még nincs fanszőrzetem se semmi (csak a hónamalján egy rendes szőrszál) és ennyi. Tudnátok segíteni?

2015. nov. 6. 14:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A méret nem függ össze a magassággal. Ő kicsit előrébb tart a nemi érésben, ezért lehet, hogy neki nagyobb.
2015. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd te is azt.


:)

2015. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A többiek tőle se hitték. :D
2015. nov. 6. 14:21
 4/31 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is lehet hogy kamuzik. 50-50%
2015. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Számít?
2015. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Hát engem eléggé zavar :/ tudod ez olyan ciki dolog...
2015. nov. 6. 14:27
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy igazad mond, de az is lehet kamuzik és 11 cm neki. Csak úgy derül ki ha megmutatja, bár nem értem miért érdekel ez téged ennyire. Akkora amekkora, magánügye. Ahogy neked is a sajátod.
2015. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én decemberben leszek 13,és 15 centi,szoval lehet,hogy akkora neki.Bár én kicsit magasabb vagyok :)
2015. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák ,és a pö**ünk sem az .Mindenki azt mond,amit akar .Én meg csak azt hiszem el ,amit látok .
2015. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%

Előfordulhat,de csak nagyon ritka esetben.


Inkább csak kamuzik!Szórzete lehet,de kétlem hogy ekkora mérete lenne.


Ha húspénisz lenne akkor boxeren keresztül is nagyon kellene dudorodnia a gatyájának,mert akkor 10 cm-nek kellene lennie ha nem áll ésbilyen alacsony gyereknél az nagy méret(tehát ernyedten is nagyobb darab a pénisze éy mereven pár cm-vel lesz nagyobb.Felnőttnêl kb ez olyan mintha ernyedten 11-12 cm lenne,mereven meg 15 cm)



(Húspénisz meg az ha ernyedten pici és mereven többszörösére nő a pênisz.Tehát felnőttnêl hannem áll fel 4-7 cm csak,állva meg 15 cm)


Kamaszkorban akik alacsonyabbak az átlagnál azok pont hogy picit később kezdenek el fejlődni.Sokszor pici a péniszük addig míg el nem kezdenek megnyúlni,sokszor később kezdenek el szőrösödni is.



Nézd senki nem látta neki szerintem kamuzik.Magas,fejlett fiúk szoktak ekkora méretet írni.

Alacsony fiúk pont arról panaszkodtak hogymkicsi van mêg nekik,esetleg még nem is szőrösödnek!



Te meg nyugodj meg pár év és elkezdesz fejlődni.

Ha apukád magas akkor meg sokat fejlődhetsz.

2015. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!