Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal herémen mi ez a csomó?...

Bal herémen mi ez a csomó? Ellehet tüntetni? (videó)

Figyelt kérdés

Suliban tavaly nem közvetlen herén de felette megtérdelt véletlenül focizás közben osztálytársam. Másnapra véraláfutásos lett a bal herém, majd jegeltem. Azóta a bal herémen van egy nagy csomó.

Mi az a nagy csomó rajta?

Foci előtt emlékszem hogy nem volt ilyen, mert ez nagy!


[link]

Tusolás után készítettem hogy ellazuljon a melegtől.


2015. nov. 6. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha elmész urológushoz, és ő majd csináltat egy ultrahang vizsgálatot. Lehet, hogy csak egy zsírcsomó, de lehet más is.
2015. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. még annyit, hogy egyszer nekem is fájt a herém, és elmentem én is orvoshoz, ahol ultrahang vizsgálatot is csináltak. teljesen diszkrét, figyeltek az intimitásra, teljesen fájdalmatlan, szóval nem kell félni semmitől.
2015. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aha, menj el vele orvoshoz!
2015. nov. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Lehet hererák is. A te korodban elég gyakori.
2015. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szamo77db ***** válasza:
4-es! Ne ijesztgesd már a kérdezőt! Minden lehet minden, de hát még nem is látta orvos és akkor elővezetni a rákot... Szegény így is épp eléggé fél!
2015. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak valami mirigy,jóindulatú ciszta amit nem kell műteni.Menj el urológushoz,tb kártyát,személyi igazolványt vigyél.
2015. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled szamo77db nem kell egyből a frászt ráhozni az emberre.
2015. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egyáltalán hány éves vagy? Amúgy igen, gyerünk orvoshoz.
2015. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akármi lehet. Ondóvezeték+Mellékhere+ér együttese csomossá válhat ott fent ami mozoghat is. Tapogasd végig ondó vezetéked, hogy megy a hasadtól a heréd fele.Ha így mozgatom nekem is látszik hogy valami csomo dudor lenne ott, de az csak azért van mert ott megy az ondó vezeték és a többi dolog is és mivel kifele mozgatod akkor kisebb helyen kell meglennie és így úgy tünik mintha csomó. Tapogasd át mit érzel? Azt nem írtad le.
2015. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Nem tudom hogy melyik a herevezeték.

Fogalmam sincs hogyan kell ellenőrizni ezt.

2015. nov. 10. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!