Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal herémen mi ez a csomó?...

Bal herémen mi ez a csomó? Ellehet tüntetni? (videó)

Figyelt kérdés

Suliban tavaly nem közvetlen herén de felette megtérdelt véletlenül focizás közben osztálytársam. Másnapra véraláfutásos lett a bal herém, majd jegeltem. Azóta a bal herémen van egy nagy csomó.

Mi az a nagy csomó rajta?

Foci előtt emlékszem hogy nem volt ilyen, mert ez nagy!


[link]

Tusolás után készítettem hogy ellazuljon a melegtől.


2015. nov. 6. 21:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egy urológus szerint (Dr Papos Irt nem lmestván) herevisszértágulat lehet a probléma a videó alapján. De nem biztos mert nem látta élőben.

[link]

2015. nov. 10. 00:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is megtudom ezt csinálni amit te ha a bal herémet "kinyomom" akkor a vezetékek oldalra mennek és a bőrőn keresztül olyan mintha valami nagyobb csomó lenne ott, de még sincsen hereviszér tágulatom, mert volt ultrahang is heréknél más ügyben... :)
2015. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De ha ennyire aggódsz miért nem kérsz időpontot egy urologushoz? Neten nem mehetünk biztosra. Az is lehet hogy régen ilyen volt csak nem figyeltek régen én sem figyeltem a heréimet aztán mikor elkeztem kitapogatni mert volt mellékheregyulladásom akkor minden oda képzeltem hogy ezek most hogy vannak nézegettem a képeket, hogy nekem is olyan mint a illusztrációkon.. Mindenkinek más.


De menj el orvoshoz és mutasd meg aztán írd le nekünk az orvos válaszát. :)

2015. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!