Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Operálni kell a tojásomat?...

Operálni kell a tojásomat? MIért? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Megnézték a tojásomat,és azt mondták,hogy operálni kell valamiért, de nem tudom miért,azt mondták menjek vissza a szüleimmel.De itt ukrajnában az orvosok nagyon tudatlanok,meg voltunk az egész osztály,és nem is figyelt naon,csak ránézett,megfogta,és azt mondta menjek vissza...Sok gyereket nézegetni,biztos unalmas,és ő csak igy rávágta 1-2 mp alatt.Szerintem nincs semmi baj vele,nem fáj semmi,nézegettek magamnak,csak azt látom,hogy egyik tojásom lejjeb csüng kb fél centiméterrel.Ez lehet a gond??Vagy miért szokták operálni a tojásokat??FONTOS!!!Kérlek válaszoljatok.
2010. márc. 19. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérd ki egy másik doki véleményét,mert ennyi idő alatt szerintem sem lehet megállapítani semmit.Háziorvos is tudná szerintem.
2010. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tojás :D:D:D


Az egyik here mindig lejjebb van, mint a másik, ez nem lehet probléma! Lehet herevisszér is! Ha látsz nagyon kidudorodott eret a heréden, akkor az esetleg lehet visszér, de jobb ha elmész, az orvoshoz, vagy megmutizod a szüleidnek!

2010. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig lejjebb van az egyik "tojás"!Méghozzá azért hogy ha az egyiket valami betegség megtámadja a másik megmaradjon!:-)))
2010. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megvan mind a két heréd??Vagy az egyik fennt van a hasüregben??Olyankor szoktak
2010. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia! nem hinném , hogy az ottani orvosok tudatlanok lennének.viszont a "mogyoróid"fontos "kellékeid",úgy, hogy vedd komolyan a szűrővizsgálatot, és tedd amit az orvos javasolt.

ne izgulj, csak jót akarnak.

2010. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem látok semmi bajt vele...kösz a válaszokat,elfogunk menni egy komolyabb orvoshoz, vagy ha müteni kell,akkor nyiregyházára fogok menni.Van vizumom :)
2010. márc. 19. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:

az egyik here, általában a bal mindig lejjebb lóg mint a másik. kiskoromban én is sokat paráztam ezen. ha nem bízol az ottani orvosokban, beszélj a szüleiddel erről, és vizsgáljon meg másik orvos

semmit nem mondott miért kéne visszamenni?

2010. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb van lejjebb!:D

De semmi bajom!:-))

2010. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hali!


De nyugtass meg, MINDKÉT TOJÁS A ZACSIDBAN VAN, IGAZ?

_ Heréid -- mégha nem is egyformák, de -- normál méretűek, nem kicsik mint mjuk egy bab vagy egy borsó, hanem rendesen kifejlődtek, igaz? (Megfelelő méretűek, túl nagy méretbeli különbség nincs köztük..., nem fájnak, ondózsinőr nem vastagodott meg, ill. nem szabálytalan a formájú)

_ Hány éves is vagy? Jelenleg hol tartasz a serdülésben?

_ Hányadikas vagy? (Iskolás, gimis, szakközépiskolás, szakképzős...?)


Írd le részletesen és konkrétan az egész vizsgálat menetét , hogy mi és hogyan történt!? Hogyan képzeljük mi el ezt az egészet! Oké?

_ Maga a vizsgálat mikor volt?

_ Hol zajlott a vizsgálat? Szakrendelőben, a suliban vagy a körzeti orvosi rendelőben?

_ Milyen körülmények voltak adottak a vizsgálóban?

_ Egyszerre hányan voltak bent? Amennyiben többen is, volt vmi elválasztás?


_ A doki mit vizsgált meg összességében? Mást is megnézett rajtatok? Mit?

___ Odalent csak a heréket? Fitymát hátra se húzta?

_ Öreg/fiatal férfi/nő ill. ukrán doki volt vagy magyar?

_ Sulidoki volt vagy körzeti, vagy ki? Ismerted korábbról is, vagy ez egy tökismeretlen arc volt?



Írd le azt is részletesen, mi történt!?

_ Mivel indokolta azt, hogy operálni kell? RÁKÉRDEZTÉL egyáltalán? (Alapszabály: Ha valaki valamit nem ért, MINDIG KÉRDEZZE MEG!!!

Megjegyzés: Ha ilyesmit állapít meg a doki, azt a kartonodra fel kellett vezetnie, érdemes lenne tehát kikérni azt!!!)

_ Hogy reagáltad le azt, amit a doki mondott (azon kívül, hogy nem értettél egyet vele)? Maga a vizsgálatot is hogyan élted meg?


_ Miből gondoltad azt, hogy a doki "tudatlan"? (Nem kérdőjelezem meg amit mondasz, viszont tudni szeretném, mi volt még, ezen felül, ami alapján ezt feltéltelezed?

Azt azonban én is elismerem, hogy amennyiben operációról van szó, azt egy egyszerű doki sztem nem jelent7 ki, kivéve, ha ő urológus, vagy a probléma szempontjából megfelelő SZAKORVOS is egyben, nem csak általános orvos, ebben igazad van! Max elküldhet szakrendelésre.

_ Nem lehet, hogy a fitymádra értette azt, hogy opreálni kell, nem a tojásaidra? Hátra tudod húzni rendesen a fitymádat és nincs gond a kantároddal/fékeddel sem?



Érdemes lenne ezeket tisztázni. Ha válaszolsz mindegyik kérdésre külön-külön, mi is okosabbak leszünk, ill. jobban el tudjuk képzelni ezt az egészet! Megteszed, Pajtás?


Üdv: EE

2010. márc. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Normális méretüek,nem is látok különbséget egymás között.nem fáj,nem is fájt sose...

Az ugy volt,hogy ez egész osztály az A és B osztály is elment kivizsgálásra,mivel fejezzük befele a 9.-et (osztályt).Sokan voltunk,egy kórházba,és megadták,hogy melyik osztályokat kell kijárni.Volt vagy 10-12.Sok helyre bementünk,ahol odairták,hogy egészséges vagyok,stb.Volt olyan,hogy meg se néztek,csak beirták.Egyik helyen azt mondták,hogy ludtalpas vagyok,de ez nem igaz,mivel amikor fürdök,és nem marad az egész talpam nyoma a csempén,hanem egy normális nyom marad...

Nah a 66-os kabinetet hagytuk a legutolsonak,mivel ott vizsgálták a péniszeket. Nagy sor volt a kabinet előtt,és amikor bementem,azt mondta huzzam le, lehuztam,ránézett,megfogta a herémet,és már irt,és azt mondta menyek vissza szüleimmel.De ezt csak igy 2 másodperc alatt.Én nézegettem magamnak nem láttam semmit rajta,tapogattam,érzem min2 herémet,és szabályos formájuak. Többieknek mindnek jó volt,csak nekem volt valami(állitólag).Belenéztek ,hogy mit irt,és valami mütésről irt.nem nagyon értettem,mivel ukránul volt irva.


Hazamentem,megmondtam,és azt mondták,szerintük nem igaz,de azért visszamegyünk ,hogy nézze meg rendesen,és ha megint azt mondja,hogy operálni kell,akkor megyünk nyiregyházára, a kórházba...14 éves vagyok

2010. márc. 20. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!