Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kezdjek egy ilyen szar...

K.mefisto1 kérdése:

Mit kezdjek egy ilyen szar élettel?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom hogy máahol akár éheznek meg az életükkel küzjödnek mégis ugy érzem hogy szar az életem magányos vagyok gyenge (szellemileg mármint suliba csak próbálkozok) nincs barátnőm nem szeretek buliba járni ha már a csajoknál tartunk a farkam kicsi ráadásul szűkületem van (az orvos azt mondta ha fáj szex közben akkor menjek vissza) semmiből se vagyok jó és kicsit lusta vok. Annyira nem vagyok ronda magas vagyok súlyom átlagosnál nagyobb valamennyivel de nem semmire sem megyek.valaki tudja mit kezdjek ezzel a szar élettel??? Már azon gondolkoztam kiugorjak e az ablakon de ugyse mernem megtenni. Valaki segítsen 15f

2015. nov. 10. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérlek ne akarj meghalni! Higgy nekem lesz még jobb is! Minden rendben lesz csak tarts ki és maradj erős! Ne hagyd hogy az élet eltiporjon! Kitartást!
2015. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A pö**öd még ezután éri el a végső nagyságát .Jól néznénk ki ,ha már 15 évesen feladnánk az életet,ilyen butaságok miatt .
2015. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xlAntichristlx válasza:
Te meg milyen szar életről beszélsz? :"D. Én nekem azzal tellett a gyermekkorom, hogy minden nap attól rettegtem apa mikor nyírja ki anyát részegen. Rengeteget költöztünk, mikor végre leráztuk nagyimnál kötöttünk ki Én, és a tesóm. anyának el kellett mennie külföldre dolgoznia, méghozzá Hollandiába. Ott drog ügyletekbe keveredett, átverték és a tudta nélkül csempészett drogot Latin-Amerikába, pontosabban Peruba. Bekerült az ottani börtönbe 4 évre a jó ügyvédjének hála és mikor szabadult összejött az ügyvéddel. Ekkor javultak a dolgok, már 9 éve él kint, ki is mentem 3-szor látogatóba, azonban az utolsó nyáron elmondta, hogy rákos. A családom szétesett, anyum rákos, tesóm külföldön. Általánosban folyton bántottak amiért meleg vagyok és "furcsa", "kívülálló". Barátaim alig voltak, azok is elárultak jónéhányszor. Sosem volt pasim sem, szerelem téren is borzalom: kihasználtak, eldobtak... És tudod mit? Ezek ellenére sem fordul meg az agyamban, hogy öngyilkos lennék. annyi szép dolog van ebben az életben amiket elérhetünk. Van nap amikor belenézel a tükörbe és csúnyának látod magadat, van nap amikor szépnek. Ez attól függ milyen a kedved, mik történtek veled mostanában. Ha megtanulod kizárni ezeket a negatív irányba sodró érzelmeket, és megtanulsz mosolyogni, élvezni az élet apró örömeit akkor azon kapod magad, hogy a szenvedés és szomorúság helyett mosoly van az arcodon és öröm a szívedben. Ne érdekeljen mások véleménye, legyél az aki vagy, mert úgy vagy tökéletes! :) És amint ezt "megtanultad" meglátod, hogy más színben fogod látni a világot. Legyen valami ami számodra kedves, valami amibe kapaszkodhatsz, valami ami kihúz az élet mély gödreiből. Nekem ez a barátok híján a Sátánizmus volt. Mindenkinek más. Remélem segítettem és ha szeretnéd írj nyugodtan priviben :)
2015. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkületet mielőbb intézd el, menj vissza az orvoshoz, mert az kisebbrendűségi érzéshez fog vezetni, és még inkább visszavet.


A többit egyáltalán nem tartom olyan súlyos hátránynak, mint leírod. Nekem sem volt fenékig tejfel a tinédzserkor, de kikupálódtam, rengeteget alakultam. Te is fogsz, szépen lassan. Dolgozz magadon, minden nap egy kicsit. Találj valamit, amiben jó vagy, legyen egy kikapcsoló hobbid, a többi jön majd magától!

2015. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Te beteg vagy.. + annyira nem számit mekkora a fsszod.Suliba pedig tanulj, hanyagold a lustaságot
2015. nov. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meg öngyilkoa akarsz lenni?? Lehet hogy amikor felnőtt leszel megnyered a lottot vagy valami,te leszel az elnók,, bármi!! Gondolj bele
2015. nov. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs de ezen csak nevetni tudok...

Egy ilyen elet szamomra mar tobb lenne mint a mennyország szoval ne rinyaln te fas* es kezdj el foglalkozni azzal ami/aki számodra fontos... Amennyiben meg nem tetted meg es vagy nem olted meg magad

16f

2016. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!