Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem múló szőrtüsző gyulladás...

Nem múló szőrtüsző gyulladás a péniszem testén?

Figyelt kérdés
Szeptember eleje óta van egy szőrtüsző gyulladás a péniszem testén eléggé felül. Kívülről ott található ahol a makkom kezd kirajzolódni. Voltam vele orvosnál, azt mondta, hogy szőrtüsző gyulladás és adott rá egy Baneocin nevű kenőcsöt. Azóta nem múlt el és már elégge idegesít, hogy ott van. Nem fáj nincs vele semmi gond csak a szememet szúrja. Milyen tanàcsokat tudnátok adni?

2015. nov. 11. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltehetően kozmetikai beavatkozással megoldható.
2015. nov. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem volt hasonló, csak kicsit lejjebb és engem még +ban zavart is mert fájt ha hozzáért valami, arról ne is beszéljünk mikor az óvszer szorította... Kb borsó szem nagyságúra nőtt és azzal kezdődött hogy megnyomtam a szőrtüsző gyulladásomat.

Én nem mentem vele orvoshoz, de ajánlották hogy az arc tisztító alkohollal kenegessem naponta többször, és kb 1-1,5 hónap után eltűnt magától.

2015. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!