Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszkető piros foltok a...

Viszkető piros foltok a fitymán és a makkon?

Figyelt kérdés

Gondolom gombás fertőzésem lehet! Hétvégém voltam együtt barátnőmmel és gondolom tőle kaphattam el, de az is lehet hogy nem, nem az a lényeg. Azóta kentem 3-4 napja klotrimazol tartalmú krémmel és nem sok változás, csak a viszketés mult egy kicsit.

A barátnőm adott permanganát port, azt mondja ő ezt szokta használni az ilyenre. A kérdés az hogy én is használhatom ezt magamon, és hat az ilyen betegségre is?


2015. nov. 11. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
El kellene menned Bőr-és nemibeteg gondozóba, és a barátnőd is megnézethetné magát, ha szerinted tőle kaphattad el!
2015. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap le öblögettem az oldattal és mára tünt el a pirosság, és a viszketés is viszonylag elmult. De mintha azon a részen ahol a fitymám piros volt ott mintha kicsit vastagabb lenne a bőr és jobban gyűrődik, ez normális?
2015. nov. 12. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődtől kaptad el a gombát jó lenne ha ő hüvely kúppal is kezelné magát,nem csak a külső nemiszervét kenegetné.De a legjobb az lenne ha nőgyógyászhoz menne el te meg urológushoz,simán kezelni fog és el kell mondni hogy a barátnődtől kaptad el(én inkább odamennék,mert ott többnyire van külön vizsgáló,négyszemközt tudsz az orvossal lenni,)vagy bőrgyógyászhoz(ide nem mennék itt ahány egészségügyis van bent még ha csak kávét inni,dumálni mint lát)



Canesten krém is jó a gombára,2 hétig kell használni reggel,este,ez alatt semmi sex.De a barátnődnek is külső krémmel és hüvely kúppal is kezelnie kellene magát.Ha ő nem kezeli ki magát akkor oda-vissza fertőzitek majd egymást.


Ja és a bőrnek nem szabadna vastagodnia.

2015. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a vastagodást nem szó szerint értettem. Szerintem gyulladásban lehetett, borogattam kamillával és elmúlt! Amint irtam hatott a oldat, és már nincs se folt se viszketés, de attól még kenem a krémmel tovább!
2015. nov. 14. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké,de a barátnőd is kezelje magát,de ő kuppal is mert ha nem visszafertőzitek egymást.
2015. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A baratnod kezeltethetné magat! Ha o nem kezelteti hiaba kenegeted magad, kesobb is elojon! Hasznaljatok gumit.
2017. febr. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot, de ez már 1,5éves poszt.
2017. febr. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!