Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex után viszkető makk,...

Szex után viszkető makk, piros fitymavég. Mi lehet? Gomba?

Figyelt kérdés
Megtörtént az első normális szex a barátnőmmel, mindketten elmentünk. Miután vége lett, nem öblítettem meg a makkomat. Másnap viszkető érzést éreztem és láttam, hogy piros a fitymám vége.. Azt hittem, hogy a mosakodás segít de semmi.. Most viszket, és ég ha mozgatom a fitymát.. Gomba lenne? 2x már volt szex csak nem mentünk akkor el a végéig, akkor nem volt ilyen probléma. A spermám csinálta volna? Remélem nem gomba, ő is szűz volt és én is.. ápoltak vagyunk, minden nap fürdünk nem felületesen... Előre is köszönöm.

2014. dec. 22. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet fertőzés, igen, De akár allergia, irritáció is.

És hiába ápolt az ember, hiába fürdik rendesen, hiába nem lép félre, gombás fertőzés akkor is ki tud alakulni, nem ezeken múlik.

Célszerű, ha mindketten kivizsgáltatjátok magatokat, ugyanis ha egyikőtök teszi csak meg és netán ez valóban fertőzés, akkor ide-oda adogatjátok egymásnak.

2014. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Óvszer volt rajtad? Lehet óvszerallergia.
2014. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!