Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Van valami vény...

Mi lehet ez? Van valami vény nélkül kapható krém rá?

Figyelt kérdés

A makkom egy kicsit vörös, és kellemetlen a szaga és sajnos nem akar elmúlni. Nem fáj, nem viszket, csak kellemetlen.

Hiába mosom meg naponta akár többször is, nem segít. Most próbáltam volna urológiára időpontot kérni, de csak 4-5 hét múlva lenne :S



2015. nov. 11. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Menj bőrgyógyászhoz!
2015. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Bőr és nemibeteg gondozóba menj. De szerintem a háziorvos is tud segíteni. Valószínűleg valami gombás fertőzés.
2015. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy nem urológushoz kell menni ezzel. Bőrgyógyászhoz inkább.
2015. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán csak kissé gyulladt. A baktériumnak van ez a szaga .

A Neogranormon nagyon sok problémára való .

A 79 % nak nak haverja az orvos ,mindenit hozzá küld .

2015. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz az urológiára is vele,én inkább a diszkréció miatt odamennék,ott legalább a legtöbb helyen van külön vizsgáló,az orvoson kívül nem fog más látni és úgyanúgy kezelni fog+az orvos is férfi.(bőrgyógyászaton ha 4-5 asszisztens van bent akkor annyi lát még az orvoson kívül)


De lehet gomba is,canesten krémmel lehet kezelni,2 hétig kell használni,reggel és este.

2015. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!