Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Teljes körülmetélése...

Segítség! Teljes körülmetélésem volt lassan kettő hónapja. Azóta elég sok gondom van a nemi életemmel. A pénisz olyan érzéketlen, hogy a szex sokkal hosszabb ideig tart. Miért?

Figyelt kérdés
Orális szexnél akkor tudok elmenni,ha látom mi történik.A makk érzéketlen,ezt értem. De az egész farkam az mitől?
2015. nov. 16. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Kiszárad a makk felszíne és szarusodik a hám, kevesebb inger jut el az idegvégződésekhez.
2015. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Mert az van ,amiről itt senki nem beszél,a metélést imádók meg főleg nem .Még az orvosok sem szivesen mondanak el mindent,az orvosi írásokból lehet az igazat megtudni .

Kezdeném azzal,minden orvos pénzt remél 1 ilyen műtétnél .

Még akkor sem beszéli le a pácienst erről ,ha van jobb megoldás is .

De a lényeg a lényeg .Annak nem örülök hogy nálad is az van ,amit én most leirok ide .Ezt olvastam erről a szakirodalomban .

A makkon pontosan 50 érző idegvégződés van ,amik a külső durva ráhatásoktól elhalnak,orvosi szó használattal elsorvadnak .Ez csak idő kérdése mindenkinél.(pl a gatya állandó hozzáérésétől )

A bőr elvesztése,ami kiteritve közel 2 m2,milliók számra távolitják el az érző idegvégződéseket .Akkor mégis mit remélsz ? Befejezésül azt irják,a szex az tovább tart,de nem érzel a végén mégsem olyan kellemeset,mint a fitymával rendelkezők .A börrel rendelkezőknél

,az egész bőr a pénisz törzsére van kifeszülve,tele érző ideg végződésekkel .Most akkor már érted,mi okozza a gondodat .Én azért csak jó szexeket kívánok neked !

2015. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna annyira nem érzek semmit, hogy vagy végig arra koncentrálok, hogy most éppen szex van,vagy mivel nem érzem elkezd lankadni az érdeklődésem. Ha koncentrálok, akkor jó45-50 perc és elérek a célig

.

2015. nov. 16. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

A szex az agyban játszódik,a pö**ünk csak kellék hozzá.

Próbálj így rákoncentrálni a dolgokra ,és átmozdit a holtponton .Így előbb tudsz elévezni,és ez még a barátnődnek is jobb így .

Nagyon sokan írják itt,húzni az időt mennél tovább .

Ők azok ,akik keveset tudnak a szexről,mennyi ideig tart is a jó szex .A nők sem szeretik,ha ők már elélveznek,a férfi meg csak nyomja,mint állat .A forditottja sem jó,ha a férfi élvez el gyorsan,idő előtt .

2015. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Jaj,te szegény,már többször is írtál és látom semmi javulás.


Jobb lenne ha egy urológust felkeresnél.

2015. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!