Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy minél többet...

Lehetséges, hogy minél többet ülök, minél kevesebbet sportolok, annál inkább megereszkedik a herezacskóm?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és mindig is nagyon lógós, ráncos volt a herezacskóm. Eléggé zavar, mert csúnya. De az utóbbi időben mintha még ilyenebb lenne. Mostanában az egyetem miatt rengeteget ülök, lehet, hogy ezért? Kihathat ez a nemi vágyamra és a spermiumok életképességére?
2015. nov. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.
2015. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A herezacskó megereszkedésére nem valószínű, de a spermaképre, a hímivarsejtek életképességére már annál inkább.
2015. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a herezacskó megereszkedése a hőmérséklet függvénye - minél melegebb van, a test annál inkább "ellöki" a golyókat a testtől. Ennek magyarázata, hogy a spermiumok a testhőmérsékletnél alacsonyabb (34-35 C-fokot) szeretik.


Próbáld, ki, hogy hideg vizet engedsz 1-2 percig a herezacskódra.Ezután nézd meg langyos-meleg vízben.

2015. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zacsid úgy müködik ahogy kell is neki.Ebben csak az a szomorú,hogy egyetemre jársz,és ezt az alapvető dolgot sem tudod .Eltudom képzelni,hogy akkor mennyit is tudhatsz a nemi szervekről .Remélem nem orvosira jársz,mert a félévi vizsgán nagy taps fogad akkor .
2015. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvosira járok. Hogy érted, hogy mit tudok a nemi szervekről? A nőknek három lyuka van nem? Vagy négy? Nekik ugye nem kukijuk van? Á, inkább megyek is tanulni, csak eltereled a figyelmemet a holnapi anatómiaszigorlatomról...
2015. nov. 17. 19:00
 6/6 A kérdező kommentje:

"A herezacskó megereszkedésére nem valószínű, de a spermaképre, a hímivarsejtek életképességére már annál inkább."


Anno volt herevisszerem, az orvos (aki amúgy Bp. talán legjobb urológusa, veterán egészségügyis ajánlására mentem hozzá) azt mondta, nagyon rossz a spermáim életképessége, de a visszér eltávolításával idővel ez javulni fog. Ennek már harmadik éve. A nemi vágyam inkább csökkent azóta, bár ez összefüggésben lehet azzal is, hogy rohadt sokat stresszelem magam, és úgy általában nagyon rossz passzban vagyok. Viszont csak egyet nem értek: ha az életképességet a sok ülés ennyire rontja, akkor mi a helyzet a világ minden más egyetemistájával? Vagy azokkal, akik irodai munkát végeznek, és állandóan ülnek?

2015. nov. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!