Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire aggodjak a prosztatam...

Ladislaus433 kérdése:

Mennyire aggodjak a prosztatam miatt?

Figyelt kérdés

az elmult ket evben vettem eszre hogy nehany alkalommal sex utan -pontosabban ejakulacio utan- elkezd egy kicsit fajni/luktetni a prosztatam.

kb 4-5 alkalommal fordult elo, nem tudom ez eloszele a raknak, vagy tok normalis, kezdjek e aggodni?

mas panaszom nincs

30F



2015. nov. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél tökmagot és lenmagot (a linolsavtartalmuk miatt). Utóbbit pl. levesekbe is lehet főzni.
2015. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A prosztata szexuális izgalomkor dolgozik igazán .Talán a hosszúra nyújtott szex dolgoztatja meg .A legaktivabb elélvezéskor ,hisz ekkor nyomja ki a megtermelt folyadékot .

Ehhez meg belső izom unkára van szüksége .

Ilyen tünetek egyébként csak gyulladás esetén vannak .

2015. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetes dolog.

A szexuális izgalom, ami akaratunktól függetlenül is bekövetkezik, aktiválja a prosztata működését. A prosztatában folyamatosan megtermelődő folyadéknak rendszeresen ürülnie kell a testből. A prosztatából ürülő folyadék, izommozgások következménye. A folyadék feszítő érzése és a többszörösen összehúzódó alhasi izmok okozhatnak átmeneti szúró fájdalmakat, de rendszeres, normális szexuális élet mellett ezek megszűnnek. Ha a fájdalom hosszabb ideig (napokig) tart, akkor más problémára is lehet gyanakodni.

- Nem lesz minden ember rákos, mielőtt öreg korában meghal. :)

2015. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Endr 72 ***** válasza:
Menj el szűrésre.Ott minden kiderül.Tudom hogy szar,meg minden,de inkább az a pár perc,minthogy késő legyen.
2015. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!