Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztataproblémákkal küzdők,...

Prosztataproblémákkal küzdők, szerintetek ez beválhat?

Figyelt kérdés

8 éve krónikus prosztatagyulladásom van, néha jobb, néha rosszabb. Széttömtek antibiotikummal, szerintem ettől lettem Crohn beteg. Nem szedhetek sem antibiotikumot, sem non- steroid gyulladáscsökkentőket. Az urológusok mindig konzervatív terápiával kezelnének, de sosincs eredménye. DE!

Rendeltem egy Aneros MGX speciális prosztata masszőr kelléket, mivel azt tanácsolták, hogy ha a prosztata rendszeresen van masszírozva és ürül, akkor nem gyullad be. Szerintetek beválhat? Nem volt olcsó (20K) és egészségügyi használatra is javallott.



2015. nov. 21. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem volt, de koromnál fogva olvasok néha ezt-azt. Sajnos a mirigyes szervekből nagyon ritkán lehet eltávolítani a baktériumokat és az antibiotikumok meg csak rosszat tesznek. Már évtizedek óta a prosztata gyakori kiürítését ajánlják, bár ez sem vezet nyilván 100%-os eredményhez, de esély van arra, hogy a kellemetlen tüneteket enyhítse.
2015. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A videó klinikán néztem,hallgattam erről egy előadást,urológus prof tartotta .Ez az a betegség ,amit rendkivűl nehéz gyógyitani .Mint mondta volt olyan betege,akit 10 éven túl gyógyitott,mire megtalálta azt a bacit ,ami a gondot okozza .Ezek a bacik beágyazódnak a prosztatába ,és akár 1 évig is mozdulatlan maradnak ,majd gyorsan aktiválják magukat .Amig nincs meg a kór okozó,felesleges mást szedni,mert semmilyen pozitív hatást nem tud kifejteni .Addig csak kisérletegézek vannak .Hátha ...

Amit tud javasolni,az az,hogy gyakran űriteni a prosztatát,hogy baktériumok nem tudjanak megtelepedni,beágyazódni .A prosztata nedve nem csak maszirozáskor ürül,hanem masztikor is .Most az a kérdés ,kinek melyik a kényelmesebb,kellemesebb .

Aki elolvasta a prosztata működését az tudja,a prosztata csak szexuális izgalomban dolgozik aktivan,egyébként éppen hogy .Ennek az az oka,nincs raktára mint a tökeinknek ,és megtermelt nedved nem tudja hol tárolni .

Valójába a prosztata maszirozása is szexuális tevékenységhez köthető .Pár napja írtak nekem erről,hogy is zajlott le egy ilyen az orvosnál .

A cél szentesiti az eszközt.Gyógyulj meg ,azt kívánom !

2015. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden megoldás, ami nem vegyszerekkel, tehát nem gyógyszerekkel történik az csak hatásos lehet. Ha nem ér semmit akkor se olyan mint a gyógyszer mert a gyógyszer minden esetben kémiai vegyszer, nem más. Az, hogy hatásos egy gyógyszer egy dolog, de közben nincs ember e Földön aki hajszál pontosan meg tudná mondani, hogy pontosan az adott vegyszerre meddig és hogyan reagál majd az adott biológiai szervezet. Szerintem próbálj meg nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt enni, szokj át a húsos ételekről főleg a rostokban gazdag ételekre. Emellett a szabalpálma tartalmú anyagok (ma oly népszerű Prostamol kezdetű termékek is) is nagyban segíthetnek a prosztata gyulladás leküzdésében, csak ez hosszabb terápia, kell neki 4 - 6 hónap is mire eredménye lesz és addig rendszeres, ki nem hagyott terápia kell a szer szedésében ami azért anyagilag sem kevés. De hatásos!!! A masszázs biztos jó, érzetre is meg egészségügyileg is. A Chron betegséget vedd nagyon komolyan, dohányzás stb. nagyon komoly súlyos állapotba hozhat. Vedd igen komolyan a vizsgálatokat is, nem akarlak elkeseríteni de nagyon kedves ismerősöm egyik napról a másikra halt meg Chrom betegség szövődményei miatt mert nem ment rendszeresen vizsgálatokra. Vedd komolyan és rostokban gazdag étkezés. Még egy: Kondi terem. Akármennyire nem hiszed is el, attól felgyorsul az anyagcseréd, és ez rengeteget dob a szervezeted egészségén. Nem véletlenül, a sportot nem csak szépészeti dologként ajánlják az orvosok. De lássuk be a gyógyszer biznisz sokkal kifizetődőbb a nagyoknak mint azt mondani, mozogj sokat kondi terembe és sokat javul az állapotod. Hajrá, nem korhoz kötött!!
2015. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is pont ez a problémám több mint 10 éve.Használt az ngx mert akkor én is beszerzek egyet?
2016. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbáld ki amit jónak gondolsz.

Lehet jobb esélyel gyógyítod meg magad mint az orvosok.

2016. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!