Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre huszonéves...

Fitymaszűkületre huszonéves srácnak is beválhat ez az OLAJ? Megérné beruházni rá?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 30. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehetséges,de enyhe szükületnél akár az esténkénti meleg vízben történő többszöri /merev állapotban lévő pénisz /hátrahúzkodás is segíthet,van akinek bevált,ha pár hét alatt nem tapasztalsz javulást,hogy könnyebben tudnád hátrahúzni a fitymád,kevésbbé fájna vagy feszülne akkor urologus kell.
2012. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
* akkor urologushoz kell menned(jobban mondva)simán időpont kéréssel lehet,beutaló nélkül menni.
2012. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Hali!


Köszönöm, hogy belinkelted ezt az oldalt. Alaposan áttanulmányoztam, de mindenekelőtt pár kérdés...

_ Hány éves az a bizonyos huszonéves srác?

_ Mióta van neki fitymaszűkülete, ami mennyire súlyos?

_ Mennyire engedi a szűkület hátrahúzni a fitymát petyhüdten ill. mereven?

_ Rólad van szó, vagy vki ismerősről, esetleg a barátodról?



Ha megtisztelsz válaszaiddal, én is megtisztellek véleményemmel! :-)


Üdv: EE

2012. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom neked, hogy ha szenvedsz vele, (márpedig az olaj nem jó megoldás, mivel a szűk bőröd erőltetve lesz , ezáltal sérül és mégjobban beszűkül) akkor keress fel valami jó magánurológust, vagy nézz utána egy ilyen oldalon hogy ki a jó orvos, aki tb alapon is kezel téged. Igazából a körülmetélés a legjobb megoldás a kezelésre, és ennek is vannak különböző változatai, hogy ha zavarna a teljesen fedetlen makk, bár ez is megszokható és véleményem szerint a legesztétikusabb látványa is ennek van. Persze nem azt mondom, hogy csináld meg mindenféleképpen, de a szexuális életeden nagyon sokat fog segíteni, és a csajok is jobban szeretik majd orálisan kielégíteni, mivel mindig tiszta lesz. Én javasolnám neked ezt a dolgot, legalábbis nekem nagyon bevált a dolog és a barátnőm is imádja.
2012. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Enyhe fitymaszükület esetén nem szükséges a körülmetélés.Menj el egy jó urologushoz,mutasd meg neki és mond el,ha nem szeretnéd metéltetni magad az orvosnak,mert sok lehetőség van a szükület kezelésére,csak sok orvos metélés párti és ha nem közlöd vele,előfordulhat hogy férevezet,nem monja el az egyéb lehetőségeket és akaratlanul és szükségtelenül metélés áldozata leszel.
2012. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Azt cáfolnám amit itt az előző hozzászóló írt,hogy a csajoknak hú de tetszene a metélt pénisz,vagy esztétikailag milyen jól nézne ki,mert pont hogy sok nőnek nem tetszik a látvány és sok esetben volt,hogy a látvánnyal nem tudott megbarátkozni a műtétetn átesett személy se,így próbálta visszanyújtani.A buta módon megbámulásról,beszólásról egy nyilvános hely esetén nem is beszélnék.


De mindenképp menj vele orvoshoz,csak jó,korrekt orvost kell keresni.Az orvos ügyességén,szakértelmén múlik minden,így nézz majd utána kihez mész akármit is választasz.Kezeletlenül viszont ne hagyd a fitymád.

2012. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hm, micsoda lehetőség. Ha működne, akkor nem lenne szükség műtétekre?
2012. máj. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

100%, hogy ez az olaj nem megoldás semmire. Húsz évesen mi gátol meg abban, hogy elmenj az urológiára? Mert megoldást csak ott fogsz találni a problémádra, ez tuti!


Aki ízt írta, hogy sok megoldás létezik, az konkrétan mire gondol, mert ha jól tudom KETTŐ van. Az egyik egy úgynevezett bemetszés (ami tényleg nagyon csúnya tud lenni, viszont nem túl drasztikus megoldás), a másik pedig a körülmetélés (ennek lehet esetleg többféle változata, ah erre gondoltál). Én nem ajánlok semmit, de tény, hogy a leghatásosabb megoldás a körülmetélés. FONTOS, HOGY JÓ ORVOSOD LEGYEN! Vannak itt rémtörténetek, és ezek nagyrészt a rossz orvosi munkára vezethetők vissza. Szóval hajrá!

2012. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, csak az a baj, hogy nem tudom hol is találhatnék jó orvost!
2012. máj. 9. 17:39
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Elmész a kórházba holnap. Odamész az urológiára (gondolom úgyis várnod kell mire sorra kerülsz), és addig a többi betegtől, akik szintén oda várnak (tapasztalatom szerint 90% visszatérő vendég, szal ismeri az orvosokat :D) megkérdezed, hogy szerintük ki a legjobb orvos. Mert valószínűleg többen is rendelnek, nem csak egy.
2012. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!