Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázhattam? Estére pelenkás...

Felfázhattam? Estére pelenkás vagyok! Tegnap este még lefekvés elött bepisiltem a pelusba de nem cseréltem le és így aludtam. Egész nap pisilni jártam. Szerintetek felfázás? 20f

Figyelt kérdés

igazából csak estére kell mert a hólyag kapacitásom vagy mi kicsi és ha elér egy szintet annyira kell hogy nem tudom visszatartani...


viszont nem volt kedvem kimenni a wc re és azt gondoltam hogy mivel úgyis pisis lesz reggelre így belepisilek és alszom. emiatt lehet hogy kaptam egy felfázást? a meleg jó rá ha a hólyagomat melegítem.


vagy a másik lehetőség h elkezdtem napi 3 liter vizet meginni 3 napja és azóta is többet pisilek. lehet emiatt? valaki help!!!


2015. nov. 21. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért kell ennyi vizet inni? Hol van ez elő írva ?

A napi folyadékbevitel az nem erről szól .

Ez nem gondolom hogy felfázástól van .Ha gyenge vizelet

tartásod,akkor bizonyos idő után akkor menj wc re ha nem érzés .A pelenka csak bíztonság érzetet adjon .Azért nem megyek wc re,mert úgy is pelus van rajtam,ez a legrosszabb megoldás .

2015. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

tehát akkor szerinted a vizmenyiség amit megittam? az a ludas? a súlyomhoz elvileg napi 2,5-3 liter viz kell. elvileg. ezt mondta az orvos is. csak emiatt ittam ennyit.


most is érzem sajnos h ingerem van.... :( kicsit félek. felpontoztalak!

2015. nov. 21. 18:29
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Felfázhattál szerintem. Csináltass egy vizeletvizsgálatot, akkor kiderül.
2015. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azthiszed ilyen egyszerü? bemegyek dokihoz hétfőn kapok beutalót, elmegyek oda kedden, adnak időpontot egy háét múlva, mire odakerülök meggyógyulok....
2015. nov. 21. 18:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor igyál ha szomjas vagy .A többi meg teljesen felesleges,annyira káros ,mint a túlzott bevitel .

Kikészited a veséidet is .

2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Annyira káros ,mint a víz hiány .

Helyesbités,előző .

2015. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
felfázás teszt 2 perc a háziorvosodnál, pisilsz a pohárba, doki tesz egy tesztcsíkot bele és kész
2015. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Honnan volt neked peluskád, kedves kérdező? Vagy nálatok mindenki pelust is tart az alsógatya helyett?

Azért fura, hogy ha nincs kedved kimenni wc-re-akkor belepisilsz a pelusba? Hány éves vagy te egyáltalán?

2015. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem, csak nekem, mivel csak én nekem van SZÜKSÉGEM rá! további ehez hasonló "értelemtől ragyogó" válasz nem érdekel.
2015. nov. 21. 19:08
 10/14 anonim ***** válasza:
7es,te is elvagy ám varázsolva a teszt csíkkal együtt.
2015. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!