Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus elküldött spermavizsg...

Urológus elküldött spermavizsgálatra, mert felfázás miatt kialakuló hólyaghurutom volt. Hogyan zajlik egy ilyen vizsgálat? Ki kell verni egy helyiségben? Tapasztalatok? 20/f

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat, elég cikinek érzem

2015. aug. 6. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem ,a doki felnyúl gumikesztyűvel a segglyukadba és megmasszírozza a prosztatád, neked meg kicsöpög a farkadból kókadtan a lé.
2015. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kötelező írni, ha nem tudsz normálisan válaszolni, ez csak téged minősít, nem értem miért kell kötekedni, kíváncsi vagyok hogyan zajlik az egész, az orvos csak annyit mondott, hogy most 3 napig ne verjem ki
2015. aug. 6. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt hogy reggel ki kellett vernem otthon egy kémcsőbe és azt vittem a laborba, de a haveromnak meg felnyúltak, megnyomta a prosztatáját és kifolyt a sperma. Azt mondta annyira fájt hogy ott vísitott :D
2015. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Én teljesen másképp gondolom ezt a dolgot .A doki szerintem prosztata gyulladásra gondol,és bacit a prosztata nedvéből szeretné ha a labor kimutatná .Ehhez steril körülmények kellenek .Csak kimélni akar azzal,hogy ezt a rendelő melletti,vagy a kórházban erre kijelölt szobában magad tedd meg .

Amit a válaszoló írt ,hogy a doki felnyúlt,és kimaszirozott pár cseppet,elképzelhető,és az is hogy "vísitott" De ez már csak azért volt ,mert a prosztata már gennyes állapotban volt .Ekkor valóban nagyon fájdalmas már.

2015. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit szivatjátok már szegényt? :D


A spermavizsgálat ugyanolyan mint a vizeletvizsgálat, csak be kell adni a mintát. Ha akarod, biztosítanak helyben is egy nyugodt helyiséget, hogy levedd magadnak, de ha aznap reggel otthon teszed a kémcsőbe, az is jó.

2015. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

1: otthon kivered, és beviszed. Tárolásra figyelni

2: prosztatamasszázs a renelőben, utána bemész a wcbe, és kivered, leadod.


Ennyi

2015. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy otthonrol viszed,vagy ő megoldja majd a prosztatáddal.xd
2015. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!