Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek mi volt a legdurvabb...

Nektek mi volt a legdurvabb nemiszerv-vizsgalat amit csinaltak iskolaorvosnal? Minden tortenet erdekel.

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 18:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Na látod, hát pont ez a gond hogy nem volt :)

Igen, a maximumot nyújtottam :D

2015. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 89-ben végeztem az általánosban, utána szakközép, de sosem volt ilyesmi orvosi vizsgálat. Általánosban hetedikben és nyolcadikban volt azt hiszem ilyen várnyomásméréses meg magasság-testsúly téma, de semmi több.
2015. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ti miről beszéltek,de nálunk ilyesmi vizsgálat nem volt és mástól sem hallottam erről. Testmagasság,súly,vérnyomás és lúdtalp vizsgálat volt.
2015. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Alsóban volt olyan, hogy a doki alsógatyán keresztül megtapogatta a cuccost. De a legcikibb az volt, mikor talán másodikban erdei iskolában voltunk és az osztályfőnök mindenkit végignézett az esti zuhanyzás után, hogy van-e bennünk kullancs, és csak utána lehetett felöltözni. Volt ez kb húsz éve, lehet hogy ha ma csinálna egy tanár ilyent, kb lecsuknák pedofíliáért.
2015. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%
Én iskolaorvosként mindig szájjal szoktam ellenőrizni a fitymaszűkületet és hererúgással a kellő érzékenységet.
2015. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%

14-es milyen tanár volt nő?

Ti sem voltatok normálisak mert semelyik korban nem volt normális dolog hogy tanár meztelenül nézegesse,vizsgálgassa a diákokat.

2015. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

Mostani és jóval idősebb ismerőseimnél (30-40 évesek)sem volt ilyen vizsgálat.Mi meg simán megmondtuk középsuliba amikor meglepetésként hallottuk hogy lesz hogy nem veszünk részt rajta de válaszolunk bármilyen kérdésre.


De régebben is hiába fiú suliról van szó kulturált helyeken éx iq-val rendelkező orvos nem csoportosan végzett ilyen vizsgálatot.Akkor is lehetet volna szólni hogy egyesével.

2015. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
és áruld el, egyesével más lett volna az eredmény? vagy miből lett volna jobb? hihetetlen, mikor ilyeneket olvasok ...
2016. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#16

ez komoly? bexarás ... komolyan, nem hiszem el, h létezik ilyen :-) bár amennyi perverz van, végül is ...

2016. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

A diszkrétció miatt lett volna jobb ha egyesvel vizsgál az orvos,senkit nem hoz kellemetlen helyzetben,nem közönség előtt vizsgál ha így érthető!Ezen mit nem értesz.


Eleve csak 1 embert tud megnézni az orvos,tehát amíg 1-et megvizsgál,a másik az ajtónál kívül várakozhat.


Urológusnál sem hívják be az összes kint várót és úgy vizsgálnak meg.:-)

2016. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!