Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a lágyékom?

Mitől fájhat a lágyékom?

Figyelt kérdés

1 hete fáj a lágyékom.Pontosan nem tudom leírni a fájdalom helyét olyan mint ha herémbe sugározna a fájdalom.NEm mindig fáj nem is erősen csak tompán.Ez is főleg űléskor ekkor se mindig csak ha sokat ülök vagy úgy ülök.Ha mellékherém megnyomom akkor kicsit érzékeny de eez se mindig csak néha aha megnyomom kézzel.Ez mellet sokat kell wc-re járnom.Mi lehet ez.Mellékhere gyulladás.2 éve volt mellékhere gyulladásom de az ennél 100x-szor jobban fájt.Vagy esetleg krónikus lehet.

Kor:20



2015. nov. 25. 16:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Holnap fogok menni előszor körzetihez aztán majd urológushoz.
2015. nov. 25. 18:53
 12/20 anonim ***** válasza:

Rendben van, jól teszed! Drukkolok hogy ne legyen semmi komoly!

Majd azért írd meg, hogy mi lett.

2015. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Voltam urológusnál megvizsgált tapintás,ultrahang heréimet,hasam,veséim.Nem talált semmit meg hétfőn kell visza mennem vér,vizelet eredményért.Azt mondta fájdalom hátterében ortopédia állhat.

Ultrahang felvételel kizárható a hererák?

2015. nov. 26. 11:31
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez jó hír!! Ha az urológus azt mondta és az ultrahangon sem látszott semmi és tumormarker értékek is negatívak lesznek, akkor igen kizárható.
2015. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Es mi az a tumormarker?Ezek szerint ha az ultrahangon nem látszott semmi akkor is lehet tumormarker?
2015. nov. 26. 14:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Az egy olyan vérvizsgálat, ami kimutatja (de az sem minden esetben), hogy van-e daganat a szervezetben, akár még azelőtt hogy a képalkotó diagnosztikán látszódna. Tehát úgymond egy jó előjelző, de önmagában nem ad diagnózist.
2015. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De azért gondolom ha ultrahngon nem látszódott semmi akkor kevés az esélye.Egyébként lehet hogy fel vagyok fázva mert az alhsam nagyon fáj hasigat belé.
2015. nov. 26. 15:13
 18/20 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon kevés az esélye.
2015. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet agglegény fájdalom?

Párom azzal volt egyszer dokinál. És mondta neki az orvos hogy maszturbálnia kéne és jegelje.

2015. nov. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam eredményekért.Bakteriális fertőzést találtak a vizeletben.
2015. nov. 30. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!