Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! Mitől fájhat a bal herém?

FONTOS! Mitől fájhat a bal herém?

Figyelt kérdés
Pár napja kb 2-3 elkezdett fájni a bal herém de csak akkor ha hozzá érek, vagy ha a lábammal össze nyomom a kettőt. Más szóval csak nyomásra fáj. Ma megneéztem, hogy van e ott valami és azt vettem észre a bőr alatt hogy egy pici kidudorodás van, mint egy pici szúnyog csípés és ha ahhoz hozzá érek fáj. Nem tudom hogy ez mennyire lehet súlyos de nagyon nem merek erről beszélni senkinek még. 14 éves fiú vagy. kb napi 1x maszturbálok 15cm álva. rendesen tisztálkodom ha ez számít és van fanszőrzetem. Ha tudjátok, hogy ilyen korba milyen here problémák léphetne elő légyszives írjátok le.
2015. nov. 2. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy begyulladt szőrtűsző lehet .Pár nap és elmúlik .A többi okés,amit leírtál .
2015. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ez szerintem hereviszér, de mindenképp szólj a szüleidnek, nem kell szégyellni meg semmi, mindenkivel előfordulhat.
2015. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Menj el urológushoz, de itt diagnosztizáltasd magad!

Bármi előfordulhat, ami későbbi korban.

Az, hogy mikor és hányszor maszturbálsz, a lőtéri kutyás me érdekli - szerintem te sem tartod az ügy szempontjából fontosnak, csak megbotránkoztatni akartál vele.

2015. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 napja jött ki, ha várok még vagy 3-4 napot lehet valami bajom belőle? Egyébként ha elmegyek házi orvoshoz ő tud valamit kezdeni vele? mert urológushoz sehogy se tudok elmenni egyedül.
2015. nov. 2. 20:58
 5/17 anonim ***** válasza:
de - ne
2015. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként ha elmegyek házi orvoshoz ő tud valamit kezdeni vele? " - Persze, beutal urológiára.


Miért ne tudnál egyedül elmenni oda?

2015. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Pecz ... Ne itt próbálkozz
2015. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert falun lakom, kb fél óra az út a legközelebbi városba + még onnan városi busszal nem tudom, hogy hova kell menni és időm sincs rá. minden nap délután 4 re érek haza + 1.5 ór tanulás
2015. nov. 2. 21:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez egyátalán nem a 14 évesek betegsége .A leirt tünetek sem illenek rá .Házi orvoshoz meg feleslegesen mennél,ne az ő szakterülete ,urológushoz írányitana .
2015. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha valami komolyabb dolog, mennyi idő kell az ilyennek, hogy nagy bajom legyen belőle?
2015. nov. 2. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!