Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elfog tünni a pénisz böréről...

Elfog tünni a pénisz böréről a barnás fehéres foltok? F14

Figyelt kérdés
már egy fél éve hogy ez történt és nem tudom mitől lehet,mivel kenjem hogy eltünjön?(még nem volt nemi életem)

2015. nov. 25. 21:37
 1/7 anonim válasza:
53%
Menj el urulógushoz. Az megmondja mitől van.
2015. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
100%
Ahogy első mondja. Még annyit, hogy nem kell beutaló és nem kell félned, ő naponta lát egy tucat péniszt, nem lesz kínos a szituáció. Valószínűleg nem kóros a dolog, mert akkor fél év alatt már lenne baj, de az a tuti, ha látja szakember.
2015. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Bőrfesték eloszlása okozza .Nem valószinű hogy eltűnik.

Egyébként meg bőrgyógyász szakterülete ez.

2015. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik lehetnek ezek a foltok.


Ha sima fehér pöttyök lennének a makkon azok Pearly Penyle Papules (ppp) lehetne,ha a péniszen lenne a fehér pötty Fordyce folt,pötty lehetne,ez a 2 nem betegség,esztétikai hiba csupán.Ezekre keress rá nem erről van szó esetleg.Ezek kamaszkorban jelennek meg.

Ezzel a 2-vel nem kell dokihoz menni.


14 éves kortól egyedül is mindenki tudta nêlkül elmehetsz urológushoz,csak tb kártyát,személyi kell vinned.Megnêzni mikor van rendelés vagy telefonon időpontot kérni.És a legtöbb esetben az urológus orvos férfi és van el van különítve vizsgáló is.

2015. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha nem zavar akkor egy kép róla: [link]
2015. dec. 1. 18:33
 6/7 kovpet ***** válasza:
Ezek szerintem Fordyce foltok, de nem vagyok orvos.
2015. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez fordycenek tűnik.Ez nem betegség.
2015. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!