Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok! Első...

17 hetes kismama vagyok! Első babámat várom! Pár napja szúr alhasi tájékon és ma társult hozzá némi fehéres barnás folyás! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia barnas folyas lehet esetleg fertozes???elkene menned nogyogyaszhoz o tobbet tudna mondani ezt igy nehez megmondani ,elso 12 hetben elvileg progi hianyt jelezhet de most????Remelem elmulik hamar
2015. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jajj remélem én is!bár más panaszom nincs,nincs szaga vagy ilyesmi,meg azóta se semmi!holnap délután megyek a dokimhoz,már biztos hülzének néz,mer egy hónapot sem bírok ki panasz nélkül!addig is pihenek!!

A babó mocorog,csak nagyon lent van az baj

2015. ápr. 16. 16:23
 3/11 A kérdező kommentje:

Elnézés,van panaszom!

Még ódalenn is szúr néha!

Nem szörnyű csak idegesít,mert ettől többet nemtudok tenni,hogy tünetmenters legyek!nagyon féltem a babát!:-(

A sok mozgástól( sétától) lehet?

2015. ápr. 16. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a mehszajadat fedi a baba??meg nezte a doki mert akkor elofordulhat barnazas szerintem,nagyon szur faj amikor jarkalsz?
2015. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Épp ez az,hogy nem!engem az orvosom 8 hetes korom óta nem vizsgál csak felső ultrahanggal!:-/ ez egy picit fura!

Egyépkén ez a szúró érzés nem vészes csak féltem a babát!:-(

És azért írtam mert vannak tőlem tapasztaltabb kismamák és hátha megnyugtatnak picit!:-)

2015. ápr. 16. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos en nem vagyok tapasztalt 22 eves vagyok elso kisbabamat varom aki 3 es fel evre jott spontan es nekem nagyon nehez idoszakom volt4.-7.hetig sulyos verzes ugy volt hogy megsem marad...na de rad visszaterve a vizeleted nem csip vagy vizsked vagy ilyesmi????nekem is szokott szurni szerintem ahogy tagul a meh es huzodik feljebb a babus attol lehet viszont a barnazast ne hagyd annyiban,elvileg a barnazas is ver csak alvadt :(
2015. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szuro érzés normális. A barnás folyás nem. Nemrég feltettem egy kérdést hogy egy fertőzött folyas minden esetben büdös-e, az enyem nem volt az. Ahhoz kepest klion d-t irt fel a dokim. Szóval szerintem mutasd meg magad neki.
2015. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért megértjük egymást!:-)

Nem gond,azért te voltál már várandós,

én még nem!:-)

Nem,semmi ilyen panaszom nincs!

A folyás pedig nem volt tiszta barna inkább fehéres és világos barna( bocsi amiért ilyen részletes)

Igen tudom,hogy az nem jó,de voltam már azóta wc-n és semmi!!:-/

Már a férjemmel sem tudok eggyüttlenni nehogy amiatt legyen baj,nagyon vigyázok magamra és nemtudom,tanácstalan vagyok!

Holnap irány a doki addig is pihenek!

2015. ápr. 16. 17:22
 9/11 anonim ***** válasza:
tegnap voltatok egyutt???lehet hogy amiatt lehet mert ott most verboseg van :) es akkor nincs semmi baj ,en is most vagyok varandos:) 14 hetes
2015. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Óh!bocsi,de figyelmetlen vagyok!

Igen,igazad lehet!

Remélem mostmár jobban vagytok!

Minden rendben lessz velünk!:-)

2015. ápr. 16. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!