Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Kicsi és fehér...

Mi lehet ez? Kicsi és fehér nem tudom mi lehet lehet hogy orvoshoz kéne menni.16 éves vagyok. Az anyám tudja nevelő apám van vele nem vagyok nagyon jó kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Amikor a makkról lehúzom a bőrt akkor a bőtőn ilyen pontok amik kicsik és fehérek és mintha holyagok vagy mik lennének mert nem a bőrben vannak hanem kicsit ki dudorodnak van körben a bőrőn egy pár nem szaporódnak nem genyeznek csak vannak. A börnek azon résza ami a makkot érinti. A bőrt húgyozásnál nem szoktam felhúzni. 16 éves vagyok. Nem tudom hogy számít e valamit de maszturbálni szoktam de leginkább a bőrt húzogatom és ugy élvezek el meg a makkot dörzsörve vagy túl fájó és nem bírom ki vagy lassan jön. És nem valami hosszú a kezemmel meg nem tudom a szárát megmarkolni és ugy húzogatni. Ez nem tudom számít e valamit de hátha. De nem tudom a pontok mikor keletkeztek valamikor lehet kiskoromban, de nem emlékszem rá. 12 éves korom óta madzturbálok és szerintem még elötte keletkezhettek. Azok mik lehetnek.

2015. nov. 26. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemi betegség lehet?
2015. nov. 26. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megallapitani
2015. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű Fordyce foltok, az normális.
2015. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

A makkon lévő fehér pontocskák,dudorokat Pearly Penyle Papules-nek(ppp)hívják.Ez nem betegség,sok férfinak van,ez esztétikai hiba csupán.Ezzel nem kell orvoshoz menni,ha zavar lézerrel lehet eltávolítani..Nyugi ez nem betegség.És ez van hogy kis korban vagy kamaszkorban jelenik meg.

Ha beírod a ppp nevet képeket is találhatsz erről a kis hibáról.


Leírom neked ha valaha úgy éreznéd valamilyen gond van a szerszámmal akkor urologushoz egyedül elmehetsz már,nem kell senkinek tudnia kihez mész és miért,csak tb kártya,személyi legyen nálad,vagy sima rendelési időre kell elmenni vagy telefonon kell időpontot kérni.

2015. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!