Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. két éve görbe a péniszem!...

Kb. két éve görbe a péniszem! Valami betegség vagy normálisnak mondható? 21/F (privátban kép)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 21 éves srác vagyok és az utóbbi időben (kb. két éve)arra lettem figyelmes,hogy a péniszem valamilyen oknál fogva nem nagy mértékben de balra görbül,ez a görbület soha nem okozott problémát se a szexuális kapcsolat terén se sehogy ugyanakkor nem emlékszem rá,hogy azelőtt ilyen lett volna a péniszem és bal oldalon merev állapotban "dudort" vagy "horpadást", egyenetlenséget is tapintok a makk alatt ez az egyenetlenség ugyanakkor lankadt állapotban egyáltalán nem tapintható. Ugyanezen az oldalon mostanában ha sűrűn végzek önkielégítést (kb. minden nap) akkor önkielégítés közben miközben ingerlem a kezemmel a péniszem és ahogy "húzogatom" enyhe fájdalmat is érzek, valamint ha lankadt állapotban teljesen balra hajlítom a péniszem hogy a makkom majdnem a hasam felé nézzen akkor szintén érzek kisebb fájdalmat. Emiatt a görbület miatt nem is egy hanem több szakorvosnál (2 urológusnál, 2 andrológusnál) is voltam 1-1,5 éve emiatt a probléma miatt a szakorvosok viszont semmiféle eltérést nem találtak (heget,göböt) pedig mind UH-val és fizikailag is megvizsgáltak,sőt az andrológus szakorvos még digitális képeket is kért a görbület megítéléséhez. És az ő megítélése alapján kb. 5-10°-os görbületről beszélhetünk. Most márciusban voltam kontroll vizsgálaton ahová az előzőekhez hasonlóan vinnem kellett magammal digitális képeket a lankadt és merev hímvesszőmről a szakorvos ekkor nem is végzett vizsgálatot csupán a képeket tekintette meg és azt mondta hogy semmiféle teendő nincsen. Most viszont arra lettem figyelmes,hogy mikor nyugalmi illetve fél merev állapotban hátrahúzom a fitymámat akkor mintha görbébb lenne mint eddig volt,ugyanakkor merev állapotban viszont semmivel nem tűnik görbébbnek. Lehetséges,hogy régebben megüthettem és amiatt lett ilyen,mert olyanra emlékszem hogy egyszer bal oldalon megütöttem egy hevesebb önkielégítés közben de még ha meg is ütöttem semmi olyanra nem emlékszem,hogy véraláfutásos lett volna vagy hogy megduzzadt volna. De úgy gondolom hogyha bárminemű elváltozás pl. peyronie betegségem lenne akkor az a fent említett szakorvosi vizsgálatok során egyértelműen kiderült volna. Szerintetek is kiderült volna hogyha komoly baja lenne a péniszemnek tehát peyronie betegségem lenne? Vagy menjek el ismét az engem korábban vizsgált szakorvoshoz? Nem tudom mi tévő legyek! Nagyon félek hogy peyronie betegségem van és hogy ilyen fiatalon elfogom veszíteni a férfiasságomat! Ugyanakkor nem tudom mi mást tehetnék még,hiszen ettől jobban már úgy gondlom nem tudom kivizsgáltatni magam. Úgy érzem,hogy én már mindent megtettem. Hiszen az 1,5-2 éve elvégzett vizsgálatok alapján a peyronie kizárható. Az utóbbi időben pedig arra is figyelmes lettem,hogy mikor hátrahúzom a fitymám nem mindegy hogy merre áll a fitymafékem mert ha jobb fele húz kicsit akkor szinte egyenes,de ha szinte párhuzamos a péniszemmel a fitymafékem vagy balra áll akkor jóval görbébb szóval az sem mindegy hogy áll a fitymafék?? Nem tudom,hogy értitek e hogy most miről is beszélek,de nem tudom hogy ez mitől lehetséges,mert míg nem húzom hátra egyáltalán a fitymám akkor szinte teljesen egyenes,és ha hátra húzom akkor is csupán ha úgy húzom hátra hogy bal irányba akkor jóval jobban görbül! Csináltam egy móricka rajzot ami alapján ez könnyebben érthető lehet! :) Nem tudom mit lehetne még tennem! Privátban képet is küldök a péniszemről h könnyebb legyen tanácsot adni! ;)

Köszönöm előre is a válaszokat!


Móricka rajz:

[link]



2015. nov. 28. 13:42
 1/8 anonim válasza:
80%
A szakorvosok mondták, hogy nincs bajod akkor minek a para? Minden férfi pénisze görbül valamelyik irányba egy kicsit.
2015. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
A becsült statisztika szerin az 50 % nak egyenes,a másik felének meg valamerre elhajlik .
2015. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Azt mondom neked, ne foglalkozz vele ennyit! Hagyjál ki legalább egy hónapot és akkor nézd meg újra. Nyilván tisztálkodáskor látod, de ne foglalkozz vele. Nagyon rossz lehet, hogy szorongsz miatta!
2015. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az orvosi szakirodalom valamit betegségnek ("disease") nevez, nem kell kétségbe esni. Amióta világ a világ, mindent így neveznek, ami a nagy átlagtól eltér (még akkor is, ha az a normális valamilyen variációjaként is felfogható), mert csak így lehet a páciensből pénzt kiszedni. A barlangos testeknél bármilyen trauma a szivacsos szerkezetet képes eltorzítani, ami aztán a hidraulikus történések miatt nem térbelileg szabályos alakzatot eredményez. Nem kell vele törődni.
2016. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Az már születésed óta olyan ,csak még nem figyeltél rá .
2016. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És most egész életed hátralévő része abból fog állni, hogy újra meg újra ki fogod emelgetni, ugyanezt a kérdést, meg a többit is, ahelyett hogy elfogadnád és továbblépnél, kérdező?
2016. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakd be satuba! :DDDDDDDDDDD
2016. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Születésed óra görbe xd de csak most állt fel 20+ èvesen xd

Szorít az alsónadrág, cseréld le egy mami felé tundra bugyira , meglátsd, nem lesz görbe !

2017. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!