Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herezacskón lévő erek nagyobba...

Herezacskón lévő erek nagyobbak és olyan duzatabbak lilásabb is mint a többi, inkább csak a bal oldalon lévő herre alatt, de a jobb oldalon is van egy két darab, (egyébbként gyereként mütöttek mert az egyik nem szált le) nem foglalkoztam vele?

Figyelt kérdés
Herre, lila, veszélyes, mütét, porbléma, urulogús

2015. dec. 6. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vernyomasod amugy rendben van?
2015. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam mérni de általában alacsony, az is okozhatja? Igazából nem tudom mióta áll fen ez a helyzet mert régen is olyam volt csak akkor még nem foglalkoztam vele...
2015. dec. 6. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

2 dolog lehet. Neked vagy alapból ilyen,tehát eres és nem kell vele foglalkozni vagy herevisszered van,de nem kell aggódni nem halálos. Ha zavar vagy vannak egyéb tüneteid is pl. fájdalom akkor pedig keress fel egy urológus szakorvost.

Nem kell tőle felni, nap mint nap ezernyi hülyeséggel traktálják őket ,nem fognak haragudni :D

2015. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, hát igazábol annyira nem fáj meg ilyenek most is lehet h csak rá görcsőltem a témára és már szimulalok de ha változni fog a dolog akkor mindenkép el fogok menni, mert gondolom ha kicsit felfazok v hasonló akkor is lehet olyan problémam h kicsit érzékenyebb mint alap járaton...
2015. dec. 6. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!