Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves fiú vagyok! Prosztata...

19 éves fiú vagyok! Prosztata gyulladásom van szerintetek nekem melyik lehet?

Figyelt kérdés

Merevedési zavarjaim vannak fáj a herém (jobb oldalt) gáttáji fájdalmaim vannak sűrűn kell vizelnem alhasi fájdalmak (nem mindig) gyorsan kialakult egy-két napról a másikra. Nem tudom nekem melyik lehet krónikus vagy akut? Segítsetek!


Orvosnál is voltam azt mondta picit be van gyulladva a prosztatá

felírt antibiotikumot 1 hétre majd vissza kell mennem 1 hét múlva kontroll vizsgálatra



2015. dec. 9. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A krónikus vagy idült szó, azt jelenti, hogy elhúzódó.


Az akut vagy heveny kifejezés pedig a gyorsabban lezajló betegségeket jelöli. Mivel gyorsan alakult ki, és az orvos sem sokat pörgött a témán, nyilván még akutnak számít.


Ha hónapokig fennáll, akkor lesz krónikus.

2015. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ritka a gyulladás, ajánlatos lenne góckutatást végezni, mert ma már sokan endogén eredetűnek tartják. Azaz nem kívülről került be kórokozó, hanem pl. szuvas fogból. Persze esetleges anális nemi aktus során egy húgycsőgyulladás késői szövődményeként is lehetséges.
2015. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik antibiotikumot kaptad?
2017. ápr. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!