Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herém felett van 1 csomó mi...

A herém felett van 1 csomó mi ez baj lehet?

Figyelt kérdés

A jobb herém felett 2cm-re találtam egy kis gömböt nincs 1mm átmérőjű sem

15 éves vagyok és ez miatt idegeskedem most segítséget kérnéķ



#Here.férfi.rák.ciszta
2015. dec. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg herevisszér, de nézesd meg.
2015. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket az okoskodásokat, hogy "valószínűleg hereviszér". Lehet, de annak nem ilyen a tünete. Akkor azt írta volna hogy "Vezetékek nagyok és látszanak is".


Nincs hereviszéred ne aggódj.


1. Lehetséges, hogy a mellékherédet érzed, csak furán tapintod még ki vagy még sohasem tapintottad ki..


2. Ha mozog is akkor ciszta (Ártalmatlan, orvosi kezelést nem igényel!)


Most akkor írd le, hogy mit is érzel pontosan. Meg körülötte mit érzel. Mert ennyi információból nehéz kiszűrni.


DE! Valszeg semmi bajod.


Hiába fog bárki írni bármit ugyanúgy idegeskedni fogsz vagy nem hiszed el nekünk. A legjobb lenne, ha elmész orvoshoz aki megnézi. Így te is meg nyugodsz. És amúgy sem árt néha, ha csak ellenőrízteted. Nem szégyen. Egyedül is mehetsz szülők nélkül. Beutaló nem kell. Csak időpont esetleg.

2015. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak mondom, nekem kottára ugyanilyen tünettel (Mellékhere felett picit megvastagodott, de szabad szemmel nem látható ér, és egy pár mm átmérőjű gömb) diagnosztizáltak herevisszeret. Előtte két orvos hitte varikocelének, nem az volt. De igen, az is lehet.
2015. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a herevisszér az esetek 90%-ában soha az életben nem okoz panaszt, azon kívül, hogy ott van, tapintásra érzed, és megbolondulsz tőle.
2015. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hasonló tüneteid voltak, de honnan tudod az illetőnek milyen is a heréje? Nem mindenkinek ugyanolyan nem mindenkinek úgy megy az ér és nem mindenkinek ugyanúgy áll. Lehet kissé [előrébb van dőlve/oldalt van álva..stb] a heréje akkor már teljesen máshogy tapinthatja az egészet mint te.. És az sem biztos, hogy az ere úgy kanyarodik. Ha most beírnám én hogy vastagabbnak érzek "vezetéket" a herémben azonnal ugranál és írnád, hogy hereviszér amikor nem, csak ilyen.. én így érzem.. és ennyi. Hereviszér tágulat kizárolag akkor mondhatsz ha Ultrahangal megnézed! Amúgy az egyetlen tünet amiből magadtól rájöhetsz ha már nagyon meg van vastagodva az ér, de nem csak a here felett érzed hanem végig az alhasadtól kezdve és az se biztos hogy a here teteje fele megy pont (Nem mindig!). A lényeg, hogy ez nem hereviszér.


Gömböt mondott. Jobban hasonlít cisztára. De felőlem hozd rá a szívbajt ha akarod.


De legyen neked igazad, biztosan orvosi egyetemre jársz, mint én. :)

2015. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Csoda kezed van ,ha te 1 mm es akármit is ki tudsz tapogatni a zacsiban .Ezt minden orvosi egyetem nélkül merem mondani.
2015. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet tapogatni :)
2015. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!