Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen a péniszem nyugodt...

15 évesen a péniszem nyugodt állapotban 6cm, merev állapotban pedig 13 cm. Ez kicsinek számít?

Figyelt kérdés
A hangom még vékony, 165cm magas vagyok, 55kg. Fanszőrzetem, hónaljszőrzetem az van, de arcszőrzetem még nincs. Valami gond van velem?
2015. dec. 15. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Mikropénisz fele.
2015. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez a te korodban teljesen elfogadható ,mondhatni normális is .A többi más majd a kamaszkorod alatt alakul ki .
2015. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
15 évesen minden rendben van veled. A magasságod még biztos nőni fog csakúgy mint a péniszed. Az arcszőröd is erősödik majd, és a hangod is mélyülni fog. Ne aggódj!
2015. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Majd szőrös lesz az arcod is, utálni fogod egy idő után, a farkadról meg, semmi baja, ebben majd az aktuális vagy jövőbeni barátnőd úgyis visszajelzést fog küldeni, és abba fogod hagyni, hogy azon rágd magad, hogy kicsi-e vagy sem, mert 1. nem tudsz rajta változtatni, 2. ha itt pár ember azt írja neked, hogy kicsi, akkor nem fogsz ismerkedni, ha meg hogy nagy, akkor innentől te leszel a király? :)


Ugyan, elégedj meg magaddal, a többi úgysem fontos. Magad szeresd elsősorban, és ne azzal foglalkozz, hogy kinek mi a véleménye, főleg ne azzal, hogy ezen az oldalon milyen véleményeket kapsz. Ezt is beleértve :)


29/F

2015. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tok normális 16f
2015. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átlagos. Itt nagyon sokan hazudnak a méretükről, ne ahhoz viszonyítsd.
2015. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 éves 55 kilós gyerek vagy. Majd fog még nőni mindened.
2015. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Korodhoz kêpest alacsony vagy,7-8.-as forma,ebben akorban már a 180 cm-hez közelítenek a srácok,ha csak nem alacsony az apjuka de ehhez a magassághoz a méreted jó,arányos.



Tehát magasságodhoz jó.Vérpéniszed lehet,mert ernyedten picike,de ha feláll 2 szerese lesz.

A vérpénisz pucit ritkább,mint a húspénisz.(húspénisz:ernyedten is nagyobb a pénisz 10-12 cm akár,mereven pár cm-vel lesz nagyobb pl 15 cm)

2015. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
apukád milyen magas ? Anyukád ? tesód ?
2015. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!