Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem megy hátra a fitymám a...

Kecske1010 kérdése:

Nem megy hátra a fitymám a makkom mögé, ez nagy probléma? (13 éves vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a ,,problémával'' fordulok hozzátok, hogy nekem 13 évesen merevedéskor nem tudom hátrahúzni a fitymám a makkom mögé, mert kellemetlenné válik, viszont amikor nyugalmi állapotban van, akkor fürdésnél meleg vízben teljesen simán hátra tudom húzni gondmentesen.

Van ezzel valami probléma?

Vagy esetleg van erre megoldás?

Válaszotokat nagyon szépen köszönöm előre is!!!


2015. dec. 19. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Enyhe fokú fitymaszűkületnek tűnik. A legjobb megoldás amit tehetsz, amit már csinálsz is. Fürdésnél a jó meleg vízben húzogatni, tornáztatni. Ha nem lesz jobb 2-3 hónap múlva célszerű urológusnak megmutatni.
2015. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem miért pontozták le az elsőt, én is azt javaslom, nekem is bevált. Meleg vízben, mereven húzogasd hátra a fitymát, de ne annyira hogy fájjon, csak szépen lassan.

Nagy probléma akkor lenne ha nyugalmi állapotban sem tudnád teljesen hátrahúzni, mivel akkor nem tudnád kellőképp megtisztítani.

2015. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

egyetértek. tornázdtasd szorgodsan, de óvatosan, nem szabad erőltetni

meg nyúlj be alá az ujaddal és simitsd körbe az ujaddal a makkod

mindezt minidg vízben vagy síkosítással

2015. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Szorgalmasan meleg vízben a fitymád tornáztasd,ha merev a fütykös akkor is folytasd hiszen mereven nem megy hátra.De csak óvatosan,finoman csináld.
2015. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Itt talán mindenki orvos, hogy a húzogatást ajánlja?

Viccen kívül, lehet,hogy nálatok ez bevált.Mitől vagytok annyira biztosak magatokban, hogy ennek a fiúnak is be fog, anélkül, hogy tudnátok is, mi a baja?

2015. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
miért ha itt valaki feltesz egy kérdést arra csak orvos válaszolhat? Ez nem egy olyan oldal, ide bárki írhat... de még ha orvos is írna, ő sem tudná biztosra amíg nem látja..
2015. dec. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mert ő a 1000. és a legtöbbjüknek bevált, és csak 13 éves, még nő a pénisze, és ha most elkezdi tágítgatni, akkor nem kell plasztikáztatnia a fitymáját. és inkább kérdezzze meg most, és tágítsa most, mint 17-18 évesen tkm-e legyen

és ha nem húzza keményen vissza, nem erőlteti, akkor nem fog neki hátra szorulni, mert bizony azt mindenképpen el kellene kerülnie

2015. dec. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve mennyire kultúráltan és értelmesen írta le a problémáját 13 éves létére, még meg is köszönte a segítséget, minimum, hogy segíteni próbálunk neki.
2015. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy segíteni próbáltok neki, mert ebben igazad van 65%-os, hogy normálisan feltette a kérdést. Az a bibi, hogy honnan tudjátok, hogy a melegvizes húzogatást ha ajánlgatjátok neki, jót tesztek-e vele? Honnan tudjátok, hogy tényleg és kizárólag az a baja, amit a fiú állít? (Legyen akármilyen értelmes a kölyök.)


Ha elcsezi a fitymáját, mint annál a másik 13 éves gyereknél az megtörtént korábban, a vaktában adott tanácsért itt közülletek ki fogja vállalni a felelősséget?

(Az egyikőtök itt ugyanezt a módszert ajánlgatta neki nagy megszállottsággal, aztán a gyereknek egyszer csak megjelent az anyja, és lekorholt minden "segítő szándékú", valamint tényleg segítő szándékú kommentelőt a sárga fődig!


Csak mert engem és a kommentemet lepontozhatjátok azért, mert nem tetszik nektek a véleményem, nem azért, mert nem igaz, nem azért, mert nem hasznos, hanem mert nem tetszik nektek. Nem a ti farkatokról van szó, nektek az édesmindegy, hogy mi lesz a gyerekkel utána,...de egyszer következzék be megint tragédia egy ilyenfajta távtanácsadás miatt! Nem fognak kelleni kezecskék ahhoz, hogy a saját lelkiismeretetek magától pontozódjon le 0%-ra! Mert akkor, ha sajnálni kezditek a gyereket, az is annyit fog érni neki, mint halottnak a csók. Más farkával könnyű ám verni a csalánt. Ezen gondolkodjatok el!

2015. dec. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nagyon ostoba gondolkodásod van utolsó... alapból nem tanácsolt neki senki semmi drasztikusat, csak annyit hogy melegvízben, finoman nyújtogassa, ami nem azt jelenti hogy erőszkolva, fájdalmasan is húzza hátra... de ha neki ez esne le belőle akkor jobb ha minél előbb kiderül az életképtelensége.

Másrészt meg ha itt valakit felelősségre lehet vonni, az talán a szülő, mivel ő engedi meg a fiának hogy internetezzen, és képzeld, az interneten rengeteg olyan dolgot olvasthat ami a kárára lehet.. .de gondolom a szülő megbízik a fiában, és tudja hogy nem fog midnent elhinni és ész nélkül megcsinálni amit a neten olvas.


Amúgy ez a probléma amit leírt, nagyo gyakori a fiatalok között, szóval azért javasolta mindenki ugyan azt.. nem tudom mit akadékoskodsz itt ennyit

2015. dec. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!