Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem megy hátra a fitymám a...

Kecske1010 kérdése:

Nem megy hátra a fitymám a makkom mögé, ez nagy probléma? (13 éves vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a ,,problémával'' fordulok hozzátok, hogy nekem 13 évesen merevedéskor nem tudom hátrahúzni a fitymám a makkom mögé, mert kellemetlenné válik, viszont amikor nyugalmi állapotban van, akkor fürdésnél meleg vízben teljesen simán hátra tudom húzni gondmentesen.

Van ezzel valami probléma?

Vagy esetleg van erre megoldás?

Válaszotokat nagyon szépen köszönöm előre is!!!


2015. dec. 19. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A szülő honnan tudná, hogy baja van a gyereknek, ha a gyerek esetleg szégyelli magát, s a könnyebbnek látszó utat választva nem szól neki, miközben a szülő bízik benne? Hogy vállalja a felelősségét olyasvalamiről, amiről nem tud?

Meg most te miközben miközben a gondolkodásomat leminősítved kedves 62%-os, honnan veszed, hogyha neked bevállt, akkor a módszer a kölyöknél is működni fog? Honnan tudod annyira biztosan megmondani látatlanban, hogy a kölyöknek mi a baja? Azért mert azt mondja?

És ha már leminősíted a másikat, akkor mégis miért tereled a hozzád (is) feltett kérdést, és miért nem rá válaszolsz?

2015. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

tudod mit, akkor én vállalom a felelősséget. ha tényleg úgy csinálja amit mondtam neki

és maximum mi fog történni vele? elekerüli a tkm-et

és mi baj történhet? ha mereven, erővel hátrarántja akkor a makkja mögé szoruljat a fitymája, éppen ezért eleinte ne csinálja merven, és igen nyúljon alá az ujjával.

és ha maszturbál azt is sikosítással, vizben, és óvatosan, nem erőltetve

és igen, rühellem a metéléspártiakat, a körülmetélés csonkítás, és aki ezt propagája bűncselekményt követ el.

azt is mondtuk neki, hogy ha 3-4 hónap alatt nincs javulás, menjen el vele orvoshoz, csak 13 éves, még bőven nő a pénisze, a makkja, a bőre, mindene, mert még gyerek.

2015. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

másrészről ha hátroszirul a fitymája, akkor tkm


kérdező, egy dolog fontos! ne szoruljon hátra fitymád a makkod mögé amikor mervedésed van. vagyis ha áll, akkor csak óvatosan húzogasd, semmiképpen ne erőltetve, és inkább az ujjaddat aládugva tágítsd


egybként szerintem csak enyhe fitymaszűkületed van, ami azzal hogy tonáztatod és használod a farkad, elmúlik.

2015. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Itt is látszik, hogy nem sokat értetek ti (sem) a fitymaszűkület kezeléséhez, ha ilyen vaktában lőtt kijelentéseket tesztek. A felelősséget pedig anoním emberként valóban biztosan vállalnátok majd, ha a gyerek egyetlen mozzanatot nem úgy tesz, ahogyan azt leírtad neki, a fitymája bereped, jön az "Anyu, anyu!" megjelenik itt a szülő, miután a gyereket elvitte körülmetélésre, és ismét lekorhol mindenkit a sárga fődig, ti pedig annak ellenére folytatni fogjátok a vakon tanácadást, mert ti ebben a módszerben hisztek, ami nem mindekinek használ. Mindez miért? Mert a pokolba vezető út is jószándékkal, no meg okosságokkal van kikövezve.


Kérdező! A legbiztosabb, hogy szólj valamelyik szülődnek, amelyikben megbízol, és menjetek el több orvoshoz is! Amelyik a legelfogadhatóbb megoldást kínálja, azzal végeztessétek el az általatok választott beavatkozást, amit előtte neked is részletesen elmagyaráztak! Ne vállalj vakon kockázatot,önmagadért úgy, hogy azt nem felügyelik, mert akármilyen "jószándékú" vagy jószándékú is itt mindenki (beleértve engemet is) nem garantálható, hogy nem fogsz magadnak ártani egy itt vakon adott jótanáccsal! A nemi szerved pedig van annyira fontos, hogy ne kísérletezgess vele vaktába, felelőtlenül, úgy, hogy azt hozzáértő személy nem felügyeli valamilyen szinten!

2015. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

Itt valóban senki semmilyen durva dolgot nem ajánlott neki,ha okosan csinálja segíthet neki.


Itt olyan srác is írt már akit az urológus tkm-re akart rávenni,meg volt az időpont is,de nem ment el rá és szorgalmasan tornáztatva mára helyrehozta teljesen a péniszêt.Sajnos orvosokban sem lehet teljesen megbízni mert nagyon sokan igen enyhe fitymaszűkületnél is műteni,metélni akarnak és csak ha a beteg maga kéri hogy ne legyen metêlés,akik meg nincsenek a lehetőségeikkel tisztában hogy több megoldás is van,vagy az orvos a fityma visszaszűküléssel rájuk ijjeszt,ami nagyon ritkán fordul elő akkor a beteg egy általa nem kívánt do!ogba belefut,amit visszacsinálni nem lehet.

2015. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Nincs 3 felhasználó nevem és te nagyon sokakat akarsz kioktatni folyton,vagy vitába kezdesz ha más véleményen vannak mások és miattam személy szerint nem lett lett baja senkinek.Itt soha senki nem állítja,hogy szakember lenne.De ez a módszer sokaknak segítet.


Sajna ha rossz orvos kezébe jut aki nem mond el mindent van hogy ha műtétre nem is lenne szüksége vagy ha műteni is kellene nem tkm lenne szükséges nem fogja figyelembe venni,elmondani.

De nem szeretnék vitázni.

2015. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Erről beszéltem. Mindig mindenkit összekeversz az eddigi vitapartnereiddel, s a felelősségedet te sem vállalod sosem. Magyarázd csak a bizonyítványodat 31%-os!
2015. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na 57es a vitatkozást te kezdted, elmondtad, húzhatsz innen!


Ismerem a sztorit amit itt felhozol, némi recskatól nem reped be a fitymaja főleg ilyen enyhe szűkület esetén. Egyébként ez nem egy fórum, nem óhajtok veled vitázni, úgyhogy ne is válaszolj, olyan stílusban meg pláne nem amit az előbb megengedtél magadnak.


Leirtad, ennyi, kötözködni a megfelelő fórumokon kell, nem itt, minden egyes hozzászólónak nekimenve.

2015. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!