Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap lesz fitymafék műtétem...

Holnap lesz fitymafék műtétem és nem tudom, hogy hogy ápoljam majd a péniszem. (? )

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja elszakadt a fitymafékem, azóta begyógyult szépen. Jobban fáj, mint azelőtt, de ez lényegtelen. Amikor a seb gyógyulási stádiumban volt, akkor nagyon fájt, amikor hátrahúztam a fitymám. Attól félek, hogy nem tudom majd rendesen ápolni a sebet, mert nem tudom hátrahúzni rendesen. Kell emiatt aggódnom? Illetve mikortól tudok a barátnőmmel szexelni/orálozni?

Kérlek titeket, hogy ne OFF-oljátok a témát, és rendes válaszokat írjatok. Szíkés műtét lesz.



2015. dec. 19. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Holnap mész? A doki vagy te süketnémák vagytok? Legfeljebb a kórházból kifelé a portást kérdezd meg, hogy mivel kenegesd. De mindenképpen a galaxis 1. problémája, hogy mikor tudnak majd leszopni :)
2015. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Máson volt a hangsúly :)

Nem a krémet kérdeztem, hanem hogy akinek volt már ilyen műtétje, annak fájt-e, amikor a fitymáját hátrahúzta.

2015. dec. 19. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap műtenek?
2015. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ügyeletes lesz az orvos, és előre lebeszéltük.
2015. dec. 20. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Remélem csak a féked távolítják majd el.


Betadin oldatot vegyél azzal tudod a sebet kenni,a seb gyógyulást segíti és szárítja a sebet.

Kamilla arra jó hogy ha a kötés és a seb összeragadna ezzel le tudod áztatni a sebet a kötéstől.

Gézt is vegyél,mert van hogy nedvedzik a seb.

2 hétig a seb nedvedzhet,az első 2 hét nem túl jó.

2015. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sirok meg klsz se a műtét de már a szexen jár az eszed xddddddddddd
2015. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!