Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélést mennyiért...

Körülmetélést mennyiért végeznek el magánklinikán?

Figyelt kérdés
Enyhébb fitymaszűkületem van, tudom, hogy létezik rá kenőcs is, de szerintem az én esetemben ez sem használna, rövid a fékem is. Továbbá fordyce eltávolítást is akarnék, tudom szarul hangzik eléggé hendikeppes a dolog, de már volt nőm csak a szex nem az igazi így azt érzem.

2015. dec. 20. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi gonddal,ami 3 műtétnek felel meg,200 e.körül van .
2015. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Enyhe fitymaszűkületet ne hogy körülmetéltes,szükségtelen,értelmetlen is,mivel a féked rövid bőven elêg lenne a féket átvágatni,eltávolítatni(fitymát békén hagyni),meg a fordycet lézerrel kezelni.Metélést kerüld el,nem szép látvány,jó hosszú gyógyulási idővel.

Észnél legyél.

2015. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Menj el urolópgushoz mutasd meg mi a helyzet és mond meg metélést nem szeretnél,de a kis szükületet és rövid féket szeretnéd kezeltetni + a fordycet eltüntetni az mennyibe kerülne.Segíteni fog.
2015. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
120-200 ezer.
2015. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Fodycét kivéve mindent ingyenesen oldanak meg a kórházban .

A fordycét ezért nem,mert a nembetegség .

2015. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. dec. 20. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!