Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl vagyok egy fitymaszűkületi...

Túl vagyok egy fitymaszűkületi műtéten. Teljesen leműtötték a fitymám, nem fedi semmi a makkot. Nagyon fáj ha bármihez hozzá ér. Elvileg ez normális, de meddig lesz ez, van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem rövid időn belül hozzá fog szokni.
2015. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos meg kell tanulnod másképpen maszturbálnod, mint eddig tetted.


Viccen kívül meg fogod szokni...

2015. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg, akik már írtak erről! Van itt is egy csomó topic, meg rengeteg weboldal is van erről.
2015. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én októberben estem át ezene a műtéten szintén. Nekem az első hét volt igazából pokoli, fájt mindenhogy, még akkor is ha nem ért hozzá semmihez. Akkor meg főleg. Az alvás is elég nehézkes volt. 1 hét után már farmerban is kezdett elviselhető lenni, de azért még fájdogált, ha úgy léptem.. :D

Viszont 2-3 hét után már kb semmi fájdalmat nem éreztem, amikor már kipotyogtak a varratok. :)

Szóval nyugi, persze hogy el fog múlni! ;)

Kitartást, és mihamarabbi gyógyulást!

2015. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. dec. 22. 01:18
 6/7 anonim válasza:
4: Két kérdésem lenne hozzád. Hogy tudtál mellette dolgozni? Valamint kaptál mellé fájdalomcsillapítót?
2017. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Masfel het es rendben lesz minden
2017. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!