Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most ez mit jelent pontosan?

Most ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
A baratommal mar egy ideje egyutt vagyunk, de mivel mindketten tinedzserek vagyunk, ezert eddig nem nagyon volt szexualis eletunk (nem akarjuk elsietni). Viszont ma arra kerult sor, hogy oralisan elegitsem ki. Es mikor kezdtem csinalni, eszre vettem hpgy a fitymaja nem huzodik hatra. Nem kerdeztem rola, mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, de ha jol tudom ez a fitymaszukulet. Es most nem igazan tudom mit kezdjek ezzel. Utana olvastam es elvileg van hogy serdulokorban is csak elmulik magatol. De mi van ha nem? Most megemlitsem neki? Vagy inkabb ne torodjek vele? Elore is koszonom a valaszokat 16/L

2015. dec. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is tisztában van vele, csak nem mer elmenni urológushoz.
2015. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most emiatt nem lesz gondunk a szexszel?
2015. dec. 21. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd meglátjátok.
2015. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet gondotok belőle, nagyobb is, írj privátban
2015. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátod meleg vízben minden este próbálja,nagyon óvatosan,lassan a fitymáját tornáztatni,hátrahúzkodni és javulást vehet észre pár hét alatt már.

De sikosító segítségével is tornáztathatja.


A lényeg csak magától nem fog helyrejönni.

Tehát vagy tornáztassa és ha 2 hónap múlva sem lesz javulás kísérd el urológushoz,csak tb kártyát,személyit kell vinnie,beutaló nem kell,csak elmentek rendelésre,vagy telefonon időpontot kértek.

Lehet a doki szteroidos krémet ír fel neki,egyedül már nyugodtan mehet.


A lényeg a fitymát kézzel magának petyhüdt és merev állapotban is a makk mögé kell tudni húznia az a jó.Tehát kézzel hátra tudja e húzni.


A sexet ne siessétek el és segíts neki hogy a fitymáját tornáztassa vagy orvoshoz menjen el.

2015. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!