Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi okozhatja?

Ez mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy fáj a bal oldali mellbimbóm és körülötte érzékeny a bőr. Korábban is volt ilyen csak elmúlt, most visszajött.Fáj a szívem is. Kidörzsölhette a póló, vagy sokat ülök a gép előtt, netán mellrák? 16 éves fiú vagyok, 190 cm magas, 65 kg. Gyorsan növök. Ha hozzáérek a mellbimbóm körüli bőrhöz olyan mintha égne, a mellbimbóm meg időnként nyilal ma délután óta. Lehet, hogy kamaszkori velejáró?

2015. dec. 24. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok segíteni ne haragudj, de mivel azt írtad, hogy fiú vagy, ezért ne írj már hülyeségeket: "mellrák"...
2015. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vmi bőr probléma inkább

Jó eséllyel nem mellrák

1es, a férfiaknak is lehet mellrákjuk

2015. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A férfiaknak is lehet mellrákjuk,de akkor csomót érezhetnél a melledben.Viszont a csomó sem jelent feltetlenül bajt.


Kamaszfiúknál meg néha előfordul hogy megduzzad a cici és mirigyeket érezni benne,több női hormont termel a szervezet és mell nő,ami általában pár hónap alatt,vagy legkésőbb mire 18 éves lesz el fog tűnni.


Nincs mellrákod nyugi!!!.


A háziorvosodhoz menj el,lehet csak valami bőrirritáció.

2015. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

A jól megközelítő választ az utolsó irta .Sajnos a férfiaknak is lehet mellrákjuk,de ezt igy külsőleg nem is lehet érezni,még a kitapintott csomók sem biztos hogy rosszindulatúak .

Rossz indulatból csak a nekem nyomnak 0 át .

2015. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy tudatlanul okoskodtam, visszaszívom.
2015. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!