Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja kint voltam motorozn...

Mentos kérdése:

Pár napja kint voltam motorozni a hidegbrn és lehet hogy megfújtana frjrmet a szél, azóta sokat fáj a fejem illetve a homlokom, mi baj lehet?

Figyelt kérdés
A fájdalom fokozódik, ha mozgatom a szemem fölfele, most karácsony alatt orvos sincs miz tegyek ? A algopyrin csak rnyhíti a fejfájásom

2015. dec. 26. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet homloküreggyulladás, de megfázásnál, nátha előtt, vagy influenza esetén is szokott fájni a szemgolyóm 1-2 napig. Rubophen tablettát szoktam az ilyen jellegű fejfájásra beszedni, orrcsepp sem ártana ha még nem tudod kifújni az orrod. Maradj most egy darabig egyforma hőmérsékleten a lakásban, teázz. Hétfőn menj orvoshoz ha nem javulsz.
2015. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Homlok üreg gyulladás látod nekem olyan soha nem lehet mivel nem fejlődött ki hehe
2015. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!