Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukulet? Tanacstalan 13/F

Tozser Alex kérdése:

Fitymaszukulet? Tanacstalan 13/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!Elegge bizonytalan vagyok, hisz a csaladdal az ilyeneket nemszoktuk megbeszelni, cikinek tartsuk, beleis kezdem:


Nemvoltunk orvosnal, de Relativ fitymaszukuletem van, es lankadtan is nehezen megy hatra, de hatra megy vegig..

Nah szoval heti 1x zuhanyozom, szoval heti 1x huzogatom, DE zuhany alatt, ha kicsit mar bejaratom, nagyon szepen megy, szinte mar onkielegites, teljesen hatrajon a bor, es olyankor mar ha all id teljesen hatrajon..

Ennek orulok is, de van egykis problema..

Olvastam hogy a fitymazsak felfujodasa komoly dolog

Hat sajnos nekem felfujodik.., zuhanyzas utan meg nemprobaltam,orvoshoz azert felek menni mert tuti a korulmetelesre akarna rabeszelni.

Szerintetek mit csinaljak?

Valtsak at heti 7x zuhanyozasra, majd ha javult mutassam meg Dokinak??

Tesomet 2 evesen mutottek


2015. dec. 27. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Szia, írj privátban, komoly a téma, ott jobb
2015. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

nekem is jöhet privátba...

ott sokkal személyesebb

főleg ha van skype-od :D

2015. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért mégis a szüleiddel kellene megbeszélni. Főleg azért mert a tesódnak is volt már szűkülete. Nem is értem az ilyen szülőket, hogy nem ellenőrzik, vagy nem beszélnek ilyenről a fiacskájukkal. Úgyhogy a szólj apának, és semmi esetre privátban kezdj kapcsolatot keresni, és bármi bizalmasat mondani nekik. A pedó macik privátba támadnak. Jah és a kérdésedre is válaszolnék. Gyakrabban zuhanyozz, hogy gyakrabban tudd húzogatni. Egyébként zuhanyozás nélkül is tudod tornáztatni csak egy kis síkosítót kell használni. Például babaolajt, vagy testápolót.
2015. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A fitymazsák felfújódása ellen meg csak annyit kell tenned, hogy pisiléskor legalább annyira hátrahúzod a fitymát, hogy a húgycső nyílása szabad legyen. 3. voltam.
2015. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha még nem tetted ne is írj privátot! Főleg nehogy skypon próbálj kapcsolatot teremteni idegennel. Majd jön az, hogy mutasd meg kamerába. És a vén kéjenc meg élvezkedik, és nem azon van hogy segítsen és nem is akar segíteni. Csak látni akarja egy 13 évesnek. Jól írja a 3. válaszoló. Ezt a szüleiddel beszéld meg ne egy idegennel. A szülők biztos a javad akarják amíg az idegenek csak esetleg élvezkedni akarnak.
2015. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg hogy ha valaki rám irt volna láthatta volna hogy egy orsov ve van kiirva de mind1.....
2015. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Leírnád érthetőbben mit akartál írni?
2015. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát tornásztasd azért heti egynél többször...
2015. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. dec. 28. 15:35
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha tesódat két évesen műtötték ilyennel, akkor tényleg jobban kellene a szüleidnek erre figyelni. Mert ez genetikai adottság, nagy esély van rá, hogy nálad is kialakul ugyan az a probléma. De ha tesódat a szüleid elvitték orvoshoz, akkor nem ismeretlen a számukra ez. Ne félj oda állni eléjük ezzel a problémáddal. Ezt előbb utóbb rendbe kell tenni. És jobb előbb! Még 13 éves vagy, így nagy esélyed van, hogy kenőccsel és egy kis tornáztatással orvosolható lesz. Később már lehet csak műtét segít. De ha műteni kell akkor is jobb most túl lenni rajta mint majd 16-18 évesen. Akkor a seb is nehezebben gyógyul, illetve több kellemetlenséggel jár.
2015. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!