Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék a hajhullás...

Mit tehetnék a hajhullás ellen? (20/F)

Figyelt kérdés

régen is hullott a hajam, mint bárki másnak, de nem ennyit. Nyilván ha idősebb korban lennék betudnám annak, de egyelőre ötletem sincs hogy mi az oka, lehet valahogyan kezelni?

köszönöm



2015. dec. 28. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Valamilyen módon talán a haj hajhagymákat kellene erősiteni.

Erről egy profi fodrásznál.(f.mesternél) kellene kérdezősködni

Lehet hogy írják ,hogy a tesztoszteron szinteddel van gond ,amit én kétlek ebben a korban .

2015. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En borotvalom a fejemet miota "kopaszodom". Apamtol sajnos ilyen tekintetben rossz geneket orokoltem, mar 18-20 eves koromban elkezdett hullani a hajam, most 27 vagyok es nem azt mondom hogy lennenek kopasz foltok a fejem tetejen ha megnovesztenem, de azert erosen hianyos mar a hajzat:)


Elmehetsz borgyogyaszhoz, hogy megbizonyosodj rola, nem valami fertozes vagy korokozo miatt hullik a hajad, de a kaukazusi ferfiak ketharmada valamilyen szinten mar kopaszodik 26 eves kora elott, ugyhogy nem lennel egyedul.


Meg a tagadas fazisaban probalkoztam egy csomo mindennel, kapszulakkal, ilyen olyan vitaminokkal, cseppekkel, kezelesekkel, nem nagyon segitett semmi.

2015. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen a válaszom az volt amit irtam.A f.kalap lepontozónak meg nem lehet,merd kidolgozta magát innen .Csak ennyire van lehetősége .Néha még kever is ,mert van másnak is 54 %a.
2015. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Borotválkozz!
2016. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!