Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kopaszodás ellen ki mit tud...

Kopaszodás ellen ki mit tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Korai (20 éves kori és az előtti) a hajvonal hátrálásával járó-a halántéknál és a homlok felett-kopaszodást hogy lehet megállítani,lelassítani,visszafordítani?
2012. jan. 2. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyit,hogy konkrétan ezt vettem észre,de mások azt mondják,hogy csak paranoid vagyok:csak az egyik oldalt kezdett el(vagy eddig is ilyen volt és nem vettem észre)ritkulni a hajam pereme.Így ha hátra húzom,akkor nem is szimmetrikus a hajvonalam.Olyan,mintha az egyik oldalt lenne babahajam,a másikon meg nem.Egyesek azt mondják,hogy ott is van egy forgóm.Lehet,hogy ez a normális alakja?Lehet az,hogy régebbi életmód miatt elkezd kopaszodni de megáll,ha az életvitel is rendeződik?
2012. jan. 2. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz lehet nem komoly, csak úgymond beképzeled a dolgokat, biztos lehet segíteni rajta.
2012. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is megy felfele a halántékaimnál és úgy egészében ritkul (20F vagyok)


amitől lehet:

-túl sok maszturbálás (amikor is a tesztoszteronodból DHT keletkezik ami a hajhagymásra hatással van) tipikus probléma, olvass utána Google-ban a legtöbb férfiank ezért hullik (nekem is) csak hát nem olyan könnyű "leszokni :D"

-rossz fogak (bizony moss fogat rendesen mert a fogak sokmindent okozhatnak)

-öröklött tulajdonság (nincs mit tenni ha feter is kopaszodott te is fogsz)

-vitaminhiány (próbáld meg a tvben reklámozott revalid vagy hairclinic kapszulákat vagy van direkt férfias kopaszodás elleni balzsam amit a fejre kenve csökkenti ott a DHT-t )

2012. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Eljött az idő arra, hogy életed megváltozzon!

Eljött az ideje, hogy skinhead legyél!

A hajad kicsit el van b@szva, [link] itt egy acélbetétes, leborotválod magad kopaszra, gyúrsz egy kicsit, veszel egy-két nadrágtartós-telepszínű gatyát és kész is :D

2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
TEREPSZÍNŰ gatya:van,acélbetkós:van,gyúrás:van.Kopaszra borotválás:egyébként gondolkozom rajta :D.
2012. jan. 3. 20:00
 6/8 anonim válasza:

Üdv köreinkben!

Akkor már nem is kell gondolkoznod a hajad milyenségén :DD

Meg van oldva az ügy!

2012. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem áztál meg esőben az elmúlt pár hónapban?
2012. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,soha,sapkát is mindig viselek 10 fok alatt.
2012. jan. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!