Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is volt ilyene?

Másnak is volt ilyene?

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem el járni a bőrgyógyászhoz kezelésekre a szemölcsöm miatt.azóta már több mint 20 szemölcsöt távolitott el és minden alkalommal egyre több jön ki. mindig injekciót ad nekem és azonnal kivágja. most is 9 db van a két lábamon összesen. holnap megyek hozzá hogy leszedje. nektek voolt hasonló kb 24 éves korotokban? vagy bármikor? ez miért van? hiába kérdezem az orvost nem tudja ő se. nektek van vmi ötletetek? amit esetleg fel lehet vetni? (U.I.:van a herezacskómon már majdnem 5 éve egy valószínüleg HPV-s szemölcs ami nem rég derült ki hogy az az. az is lehet probléma? mert arrol az orvosom nem tud.nem mertem neki mondani mert szégyenlős vagyok. arra gondoltam hogy egy másik orvoshoz elmegyek vele aki nem ismer.)

2015. dec. 28. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam. 14 éves korotokban?
2015. dec. 28. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvosod előtt ne legyél szégyenlős! Ez a munkája, látott már cifrábbat is. 14 évesen milyen másik orvoshoz akarsz menni? Szüleid?
2015. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Válasszál másik bőrgyógyászt .Lehet hogy ő jobban felkészült ebben.
2015. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
találtam egy másikat.hátha ő jobban csinálja
2015. dec. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!