Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki ezt valaha is helyre...

Valaki ezt valaha is helyre bírta hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kínos számomra, hogy nagyon érzékeny vagyok és nagyon kell koncentrálnom, hogy bírjam "normális" ideig az együttléteket az első körben....

Fiatal vagyok viszonylag és nagyon rossz és nem is tudok ellazulni teljesen, mert azon aggódok, hogy mit szól a másik...

Olvastam sokat róla, korai magömlésről, a pár késleltető gyakorlatról, gyógyszeres kezelésről, nyugtatókról.

Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek sikerült megszabadulni ettől az "érzékenységétől" akármelyik vagy akármilyen módszer segítségével?

Köszi előre is!


2015. dec. 31. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Sok mindent tudnék írni a kérdéseddel kapcsolatosan itt.Többek is tanulhatnának belő .Sajnos nem tehetem ,mert akkor én lennék az okoskodó,tudálékos .Az egymás íránti gyűlölet oldala lett ez a kategória .Többen írták vissza priviben,nagyon jók a válaszaid ,akkor mégis miért 0 % ?

Hát az előzőkben leírtakért .

Neked is príviben irok választ .

2015. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Jól mondod 1. Egy okoskodó tudálékos vagy. És priviben nyomulós tudálékos okoskodó. Főleg ha 12-14 éves fiúknak írsz. Ha kérik ha nem te osztod a tudálékos szöveged a nemi szervük működéséről. Amit most megosztasz a kedves kérdezővel is. Mert te aztán tudod hogy bírja tovább. Azt hiszed annyi az egész hogy megmondod hogyan csinálja. És tőled kellene tanulni sokaknak? Hahaha......
2015. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a százalékra kell hajtani, meg jaj lepontoznak! Kit érdekel?
2015. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel együtt még mindig várom tőled a tudományos cikket a herében lévő hajszálvékony izomszálakról
2015. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4 es,mivel úgy is kételkedsz minden válaszomban,kérdezd meg urológusod vizsgálat alkalmával .
2015. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

4 es,bár nagyon sértődött vagy ,1 mondatod azért ide másolok a férfiorgazmus leirásából

"A ondófolyadék kilövellése a megfelelő izmok önkéntelen, ritmikus összehúzódása által történik."

Ez történik a herében is .Mert hogy a spermiumokat is ki kell mozditani valami módon onnan .

Aztán nyomd a pirosat úgy is nagyon rá áll a kezed már .

Hogy mennyire azt nem írom le ,mert sértő lenne .

2015. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!