Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesz még szép valaha az eszközöm?

Lesz még szép valaha az eszközöm?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 2 napja metéltek körül részlegesen.

Műtét után az volt az első dolgom hogy megnézzem, s hát elég ijesztő dolgot találtam.

Lesz még normális szép a makkom?

(A kenőcs miatt fehér néhol)


A next és a prev gombbal lehet váltogatni.

[link]


2014. okt. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyátalán nem csúnya most sem .
2014. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régebben nagyon szép volt, de mindenképp meg kellett csináltatni, mivel a háziorvos eltréfálta a "javítását".

És az normális hogy még ennyire fel van dagadva és jön belőle a dolog? Mikor mehetek el megmosni? Azt mondták 2-3 nap, viszont nem tudom hogy műtéttől számítva vagy mitől, már nagyon szagos és idegesít az igénytelenség. :(

2014. okt. 2. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Erre miért nem érkezik válasz?

Arra hogy nőni fog-e még a fäszom arra miért?!

2014. okt. 2. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a fasznövésről sokan tudnak, viszont kevesen orvosok, ezt meg a doki tudja megmondani sajnos. Ha a háziorvos nem, akkor urológus, sebész, ilyesmi.
2014. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A műtétet követő 2-3 napban nem érheti víz a sebet!

Friss még a műtét, ilyenkor az érintett területen a véraláfutás és a duzzanat normális! Néhány hét és rendben leszel!

2014. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!