Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem nagyon kicsi Mit...

A péniszem nagyon kicsi Mit csináljak 15éves vagyok duci 165cm magas és a péniszem felálva maximum 6cm? Félek az életöl. Jelenleg kész csőd vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3.5 ève nem leszek magasab,a pèniszem se nő èvek óta.
2016. jan. 4. 02:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy fogsz még nőni. Egy gyerekkori haverom 16 éves koráig 170 centi magas volt, aztán 17-18 évesen hirtelen nyúlt 20 centit. Csak úgy pislogtam mikor hosszabb idő után összefutottunk. Lefogyni bármikor letudsz, csak akarat kérdése. A péniszed is nőhet még, bár ennek kisebb a valószínűsége. Nem fogok hazudni: az sajnos tényleg gázos lesz, ha ekkora marad. Ezen nem nagyon lehet segíteni. Az a gond, hogy lehetsz akármilyen kigyúrt, helyes, intelligens, humoros, a 6 centi az akkor is a legtöbb nőnek kicsi lesz. Tudom, sovány vigasz, de nem csak a szexről szól ám az élet. Neked ezt dobta a gép, nem tehetsz róla, de ettől függetlenül próbáld meg ezt a rövid földi létet a lehető legtartalmasabban kitölteni. Annyi szép dolog van a világon, amiért érdemes élni. Könyvek, filmek, zenék, tájak. Próbáld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy. Egy pszichológus sokat segíthet. Viccen kívül.
2016. jan. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Más is él kis kukival mégsem amar öngyi lenni

Kisbohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni!

2016. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
86%
Azért én a helyedben elmennék egy hormonvizsgálatra, mert a túlsúly és a kis kuki jelenthet hormon alulműködést, amin lehet, hogy tudnak segíteni. Egy endokrinológus erről többet tudna mondani.
2016. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

le kell fogyni, akkor nagyobb lesz, mert be van hízva.

egyébként meg örökölted ezt s ceruzát, szóval jusson eszedbe, hogy valamelyik felmenődnek már sikerült ekkorával is reszelni, csajozni :) kitartás

2016. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ne parázz, nézesd meg magad egy orvossal. Lehet, hogy hormonprobléma van tényleg, kapsz olyan hormonpótló szert, amivel visszabillen a hormonháztartásod egyensúlya és fogsz még nőni. De ezt tényleg most kellene intézni, mert még most növésben vagy, később már nem lesz hatása a kezelésnek.


Annyit már most tehetsz viszont, hogy próbálj többet mozogni, fogyni. Ha sikerülne fogynod, akkor a péniszed körüli zsírréteg is csökkenne, ami részben most takarja azt.

A gyors szénhidrátokat próbáld kerülni. Üdítőt ne igyál, se energiaitalokat. Esetleg cukormenteset. Sütiből is csak nagyon keveset. Csokit, ha nagyon megkívánsz, akkor csak étcsokoládét, ami 60-90%-os kakaótartalmú. Ezekben alig van cukor.

Mozgásformát pedig olyat válassz, amiben örömödet leled. Ha javul az idő, bringázhatsz pl. Minden nap egy picit többet.

Ezek olyan dolgok, amit minden embernek be kell tartania az egészsége érdekében, tehát független attól, hogy kövér v. sovány, kicsi vagy nagy a pénisze.


Fel a fejjel, ne keseredj el!

2016. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha lefogysz, a nemi szerved arányaiban nagyobbnak fog látszani, különben is a nőknél nem a hosszúság, hanem a vastagság számít.

Véget vetni az életednek emiatt.... hát, sokan szeretnék, ha ekkora lenne a problémájuk.

Öngyilkosnak lenni gyávaság. Ha élni mersz, na az a bátorság.

A kis méreted pedig kompenzálhatnád magas intelligenciával, ahogyan a 6-os is mondta, és akkor olyan nőkkel is összejöhetnél, akiknek nem az a fontos.

2016. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Ne beszélj butaságokat,ne érezd magad nullának,értéktelennek,csak 15 éves vagy sokat fejlődhetsz még.Sok fiú 16-18 éves korára kezd csak el úgy igazán serdülni,férfiadodni.Őket a későnérők.



Apukád milyen magas?

+Tudod a legtöbb fiú olyan magas lesz vagy még magasabb mint az apja.Nagyon ritka hogy alacsonyabb legyen.Tehát ha magasabb nálad rengeteget nőhetsz,fejlődhetsz még.



Mennyire vagy kövér?

Ez azért fontos mert elég duci embereknek a felesleges zsírredő a nemiszervük fölé lógnak és emiatt jóval kisebbnek tűnik a péniszük mint amekkora igazából.



Korodhoz képest alacsony vagy de lehet 1-2 év múlva fogsz igazán serdülni ám.


Szőrzeted van és mióta?

Sperma?


Egy egyszerű vérvételből a hormon szinted meg lehet nézni.Endokrinológushoz kellene menni a hormonális dolgokkal ő foglalkozik.

2016. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

SAJNA AZ VAN VOLTAM ORVOSNÁL EZ NEM AMIT VAGYOK MERT ESETLGE DAGAT VAGY VALAMI MÁS...IDÈZEM"Szomoru vagyok hogy veled találkoztam sajna semmi nincs kőzze nem tudom mit kène tenned egyszerüen probáld èlvezni az èleted hidd el már találkoztam olyan 20èv felletivel akibek alig van pènisze.

Probálj lefogyni lehet segitenni fog kaptam valamilyen gyogyszert ès azzota us semmi vissza mentem ilyenek születem ez van ugyis emelt szintű informatikát tanulok lehet kővetem a sogorom őcsèt ès ènis e-sportos lesz mint ő ès elèg jól tolják igen ezt dőbbenten hallotam de az az únokatestvèrem aki magasabb neki is kicsi apáink de azt elmontak hogy párszor látták nagypapit ès neki se nagy szóval ilyenek születem el kell fogadnom...bele vágok a youtuber akarok lenni olyant mint the vr .bturbo èlvezem az èletet ès vissza vágok az "èltnek" nem hagyom magam....kőszőnőm a segitsèget....eddig nem mertem válaszolnni

2016. márc. 19. 18:47
 19/19 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Az ember fejlődése 25 éves koráig tart, tehát addig nőhet bármelyik testrészed, meg egészében Te is. Ez persze szakaszos: néha megugrik, néha lelassul. De azzal azért egyetértesz, hogy nem biztos, hogy annak a legjobb a szimata, akinek nagyobb orra van? Gyáva emberek lesznek öngyilkosok, Te meg megtalálod időben az élet értelmét és ez a gondod is megoldódik.
2016. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!