Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az a maximum kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a maximum kor külömbség amitől még válalható egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

17-ét vagyok fiú,akit szeretek 14

nekem maximum + - 3 év szerintetek ez sok ? nektek mi az ideális kor külömbség vagy mennyit válalnátok fel maximum?



#fiatal #szerelem #kor #kicsi #külömsbég #viszozás
2012. dec. 19. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ö totál gyerek te meg lassan felnött lennél már ha nem kisfiúkra buknál,hanem férfiakra.
2012. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olvasd el még 1x amit írtam 17-ét vagyok fiú ezen mit nem értél meg? nem szeretem a fiúkat xd nem vagyok homokos köszönöm.
2012. dec. 19. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Felnőttként 3 év nem sok, viszont kamaszként az. Oké, vannak 14 évesen is testileg érettebb fiúk/lányok, de egy 17 évesnek általában minden téren nagyobbak az igényei, mint egy 14 évesnek. (Bár ki tudja, a mai fiataloknál hogy megy ez.) Amúgy ilyen esetekben az idősebb félnek tiszteletben kell(ene) tartania azt, hogy a másik ember még szinte gyerek, ezért nem is lehet olyan sokat elvárni tőle.
2012. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen maximum, bár nyilván ez ennyire fiataloknál jóvval kisebb a tűréshatár, mert legalább nagyjából egymáshoz közeli érdeklődési kőr kell, ahhoz meg kb. egymáshoz közeli kór.


Nekem volt egy kollégám, aki olyan 22 volt akkor, összejött egy 16 és fél éves kislánnyal. 1.5 év után szétváltak útjaik, mer a srác kijött a "bulizós" korszakból, lány akkor lépett ebbe be és gyerekesnek találta a lányt.

Pár évvel később összejöttek és most házasok :)

2012. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A képlet: Fiú életkora / 2 + 7 = a lány életkora.
2012. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor én jóval alatta vagyok a megengedett kornak a képlet szerint...
2012. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg jóval felette xD
2012. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a képlet inkább az ideális életkorokat jelöli, de nem lehet elvárásokkal fordulni a világ felé. Én 24 vagyok, a barátnőm 26 és nem foglalkoztat a képlet, az csak érdekesség, aminél több az élet!
2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!