Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom lehúzni a bőrt?

Miért nem tudom lehúzni a bőrt?

Figyelt kérdés
udv 19 vagyok és 8 9 éves koromban volt egy penisz mutetem mar nem tudom hogy mi volt a neve csak azt hogy csipett ha hugyoztam meg ugy hugyoztam mint amikor a fecskendot felnyomjuk es kispriccel (elnezest hogy igy mondom el de nem tudom mashogy) azutan rendesen ment a pisiles ..de a bőrt nem tudom lehúzni rola sehogy sem, nem teljesem van a bőr a makkon hanem csak egy oldala..merev allapotban nm faj se semmi de nem tudom lehuzni sehogy ...otlet vagy vmi info ?
2016. jan. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Metéltesd körül magad,bár ha 19 éves korodig nem zavart,akkor már talán mindegy is!
2016. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De hogy kell körülmetéltetned magad.Ezt felejtsd el.A húgycsőveddel lehetet baj,lehet egy sérüléstől az szűkült be ezért nem tudtál piciként rendesen pisilni.


Menj el urológushoz,nem kell beutaló,csak elmész a rendelési időre,de legjobb ha telefonon kérsz időpontot,tb kártyát,személyit vigyél magaddal.



Tehát jól értem a fitymádnak csak egy része van a makkodra tapadva?

Ha igen lehet fityma letapadásod van.


Sikosító segítségével vagy meleg vízben probáld meg a fitymád hátrahúzogatni,tornáztatni,nagyon óvatos pár perces tornáztatás jelentős javuládt eredményezhet.


Ha petyhüdt a péniszed le tudod a fitymát picit húzni?


Ha az urológus is körülmetélést javasol,(sok orvos metélés párti)akkor mond meg ezt szeretnéd elkerülni.

Több műtéti eljárasi van.

De ha fityma letapadásod van akkor lehet szteroidos krémet ír fel.

2016. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!