Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha áll a farkam, nem tudom...

Ha áll a farkam, nem tudom lehúzni a bőrt a makkról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv! az lenne a problémám hogy amikor áll a farkam akkor nem tudom lehúzni a makkról a bőrt, viszont amikor nincs felállva akkor könnyen le lehet húzni. Elmenjek vele orvoshoz? 14/F

2015. dec. 16. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Fitymaszűkületre tippelek. Menj el vele orvoshoz.
2015. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
menjél vele orvoshoz az a biztos
2015. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is szűkület, menj orvoshoz
2015. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy így maradsz, vagy elviszed orvoshoz.
2015. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Légy türelmes! Ha még nem kaptál, akkor hamarosan kapsz jobbnál jobbnak látszó módszer ajánlásokat privátba. Ezt tapasztalatból mondom.
2015. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Fitymaszükületed van.14 éves kortól már egyedül is elmehetsz urologushoz,ha nem szeretnéd elmondani senkinek(de a legjobb lenna ha otthon szólnál),urológiára nem kell beutaló,de tb kártyát,személyi igazolványt kell vinned és rendelésre elmenni,de a legjobb ha az urológiát felhívod és időpontot kérsz.


Ha feláll picit sem tudod a fitymád lehúzni a makkról?


Meleg vízben a fitymád probáltad tornáztatni,nagyon óvatosan hátrahúzkodni?Ez ha napi szinten csinálják pár hét alatt már javulást eredményezhet.


Ha merev a péniszed és szinte egyáltalan nem tudod a fitymát hátrahúzni akkor lehet műteni kell majd,de ezt az orvos tudja megmondani.A műtét időpontjában is meg lehet egyezni,akár valamelyik szünidőre tenni,hogy picit otthon tudj gyógyulni.De a is lehet az orvos kenőcsöt ír fel.


Elmész urológushoz?

2015. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

a 6-osra hallgass...ezzel nem kell várni, mert az egyik legnagyobb örömforrástól fosztod meg magad..

veszel egy nagy levegőt, és irány az urológia..akár magánrendelésen is rutinműtét, nem te leszel az első...


nem szabad halogatni, sokkal rosszabb lesz később...és totál kudarc az életed...egy apró lézervágás, és tiéd a világ...probléma felejtve.


Ha itt lax a nagyfaluban, egyszerűbb, vidéken nem tudom..


ne tétovázz! hajrá! a csajok örömét ne rontsd el.

2015. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

66%-osra ne hallgass!


Ő mindenkit ha szüksges,ha nem körülmetélésre akar rávenni,mindenfélet hazudozik róla.


14\f kérdező!

Urológushoz menj szépen el,de ha tudod kerüld el a körülmetélést,ha az orvos ezzel áll elő,akkor is meg kell mondani ha lehet szeretnéd elkerülni és a fitymád megmenteni.A fityma nem hiába van ott,bőven van annak szerepe.

2015. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Bocs félig ment el az előző írasom így féreérhető lett.Tehát a 66%-osra abban hallgass hogy menj el urológushoz,abban viszont ne higy ha az orvos metélést hozná fel,mint megoldás.
2015. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
7 es, melyik SzTK ban műtik ezt lézerrel ? Magán klinikán ,min.100 ezerélt
2015. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!