Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 1 éve fityma műtéten...

Kb 1 éve fityma műtéten voltam mert szűkületem volt. Elvileg részleges körülmetélést végeztek. Fityma fék is megmaradt rajta. Viszont nem tudom, hogy normális e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy normális e vagy sem, nem tudom, hogy igazából ennek hogy is kellene kinéznie? Mert a megmaradt fityma a hasam felől nem mozdítható rajta. Lehet, hogy vissza tapadt? Vagy ennek elkellene válnia? Ha vissza is tapadt, akkor ezzel már nem is elhetek így némi életet? Mert merev állapotban sem fáj, a makk mögött Kb pár mm-el van a bőr. Meg ugye nem is lett valami szép, makk alja lila, és ki is van száradva.. Ezért is elég gátlásos lettem miatta.. És már fizetős nőkön gondolkodtam, hogy kipróbáljam, hogy ezzel milyen is lehetne így, mit szólna rá a nő. Stb..

2016. jan. 4. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt kiadásokba vernéd magad, menj el egy urológushoz, és mond el neki a panaszod. Ő megnézi, aztán azt mondja, hogy jó ez így vagy nem jó ez így. Nehogy már egy nőn próbáld ki, aki gyakran oda sem mer nézni...
2016. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább orvosnak mutasd meg!!!

Vagy ha elmúltál 18 akkor csinálj egy képet és mutasd meg itt. Több szem többet lát.

2016. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Kép felrakására nem biztatnálak!


Urológushoz menj visdza,tudtommal részleges metéléskor is a megmaradt fityma mozgatható.

2016. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a leírás alapján nem részleges metélés volt, hanem átvertek.
2016. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!