Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a csomó a péniszemen?...

Mi ez a csomó a péniszemen? Ugye nem daganat? Segítsetem nagyon félek.17 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Előre leírom hogy 4 éve ott van sajnos... 17 éves vagyok és 3 évig nem mertem szólni a szüleimnek mert nagyon szégyeltem.


Szóval az a lényeg hogy a strandon kitapintottam a (rajta) péniszen egy kis kemény csomót. (ez az alján van a kis csík mellett ami a fitymaféktől kezdődik és lefele megy...nem tudom mi a neve.)


Kb a tövétől és a makkig számítva középúton helyezkedett el.


Egyre csak növekedett kb. borsú nagyságúra.


Én buta annyira féltem hogy valahogy ki akartam szedni ezért piszkálni kezdtem és utána mégtöbb kicsike jelent meg egyre feljebb a rúdon, de azok elmúltak 2-3 hónap után.


Utána elkezdett lapulni és addig lapult míg kb egybe nem olvadt a bőrrel (látszik hogy ott van), de közben megjelent a másik oldalon egy ugyan ilyen és azóta csak az van ott.


A bőr alatt van, fehér, és van rajta egy lyuk amiből fehér váladékot lehet kinyomni ( a legelsőn is volt és abból is fehér váladékot lehetett kinyomni).


Kemény és csak a bőrhöz vagy a bőrbe van hozzánőve mert tudom a bőrrel együtt mozgatni.


Ez kb 3 éve van ott.


Aztán észrevettem hogy magán a rúdon elkezdtek kicsi apró átlátszó szőrszálak nőni.



3 év után össze tudtam gyűjteni a bátorságot és szóltam a szüleimnek és el is mentünk orvoshoz aki ilyen kenőcsöket írt fel, de semmit sem használt,de a szőrszálakat nem mondtam neki.


Segítsetek mi ez? :( A mostani csomó mellett megláttam hogy lett egy kis fehér pont és nagyon megijedtem hogy esetleg ez daganat.


Utána néztem hogy milyen egy bőrdaganat a péniszen és hogy mi történik ha kialakul és megszédültem nagyon....


Tudom gusztustalan, de képet is küldök ha kell mert nagyon meg vagyok ijedve? :(


Zsírcsomó? Szemölcs? Vagy mi ez?


2016. jan. 5. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Zsírcsomó, furunkulus, vagy egy brutál nagy és mély pattanás, aminek nagy a gyökere és újratöltődik, esetleg már az elhalt "törmelékek" (=a ki nem nyomott és fel nem szívódott genny) megkeményedett benne.

Nagyon-nagyon-nagyon kevés esélyt látok rá, hogy daganat lenne, pláne, hogy 3 éve ott van, és még mindig élsz, ráadásul "vándorol is" a csomó. :D

Azért menj el egy bőrgyógyászhoz és mutasd meg neki, segít eltüntetni!

2016. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet, sok minden lehet
2016. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Most ezek a feher pontok a makkon vannak,mert sok férfinek a makkja fehér pöttyokkel van tele ez a Pearly Penyle Papules (ppp),ez nem betegségc csak esztetikai hiba,nem kell bántani de akit nagyon zavar lêzeres kezelêssel tudja eltüntetni.Erre keress rá,képeketbis találhatsz.


Ês vannak a fordyce foltok,pöttyök ekkor magán a pênisz egészén lehetnek feher pöttyök itt szintén esztétikai hibáról beszêlünk csak.Erről is ha keresgélsz képeket is találhatsz


De lehet ártalmatlan zsírmirigy is.



Ha nagyon félsz menj el urológushoz, 14 éves kortól egyedül el lehet mennj,nem kell beutaló csak a rendelésre elmész vagy telefonon is kérhetsz időpontot, tb kártyát,személyit vigyél.

2016. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm megnyugtattál.


#3 Nem a makkon van hanem a bőrrel lefedett részen... Vagy hogy írjam... Egyébként nem én pontoztalak le.

2016. jan. 6. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha magán a bőrön van fordyce is lehet,az sem betegség keress rá kêpeket is lehet találni.
2016. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!