Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis csomo a herek alatt?

Kis csomo a herek alatt?

Figyelt kérdés
Udv!En egy 18 eves fiu vagyok,es a mai nap furdes kozben a herek alatt talaltam egy kis csomot.Kb akkor mint egy borso es igy lehet mozgatni.Amire eloszor gondoltam az a mellekhere.Viszont ez a herek alatt van es mozgathato.Nagyon felek pedig majus vegen voltam magan urologusnal,aki teljes vizsgalatot csinalt ami negativ lett csak egy kis viszertagulat van a bal heremben amire felirt valamit amit be kell majd szednem de elotte/oroklodo vesebetegsegem miatt/ meg kell kerdeznem a nefrologust,hogy szedhetem-e?Amiota kitapintottam ezt a kis csomot folyamatosan rosszul vagyok annyira felek hogy hererak sokszor hanyok is folyton ezen ragodok.(A baratnommel is most fekudtem volna le eloszor de huzom lert felek hogy komoly bajom van!:( ) Konyorgok ne gyertek nekem azzal h tudatlan suttyo vagyok vagy ilyenek,sokfele olvastam sok dolgot es nem tudom mit tegyek.Menjek el az orvoshoz?

#here #daganat #csomó #vizszertagulat
2015. júl. 6. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy here rákod van sőt, én eléggé kizártnak tartom. Egy ilyen kis csomó lehet a szörtüsző vagy faggyúmirigy duzzanata is akár ami pedig nem veszélyes. Azonban mindenképp menj el orvoshoz vele szerintem mutasd meg attól te is megnyugszol de nem kell egyből a legrosszabra gondolni. Üdv
2015. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Menj el vele dokihoz. Biztos,hogy semmi komly. lehet csak egy zsír csomó.De nézesd meg.
2015. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem jol fogalmaztam ez a csomo a herezacskoban van es nem azon kivul!
2015. júl. 6. 23:05
 4/25 anonim ***** válasza:
lehet visszér is. a mellékheréd 100% hogy nem mivel az a herén helyezkedik el. a csomó inkább kemény vagy puha?
2015. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Puha es mozgathato :(
2015. júl. 6. 23:20
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja es azt nem emlitettem,hogy ulve vagy fekve nem tudom kitapintani csak allva!
2015. júl. 6. 23:23
 7/25 anonim ***** válasza:
a hereráknál általában kemény csomó tapasztalható én úgy gondolom, hogy nem rák. ott van ahol a visszér tágulat? mármint inkább melyik oldalon? simán lehet visszér
2015. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A vizszer a bal here alatt van es a vizszer tagulas is a bal hereben van vagyis az orvos ezt mondta!
2015. júl. 6. 23:26
 9/25 anonim ***** válasza:
sztem vmilyen visszértágulat lehet persze nem mondom biztosra mivel innen ugye nem lehet megállapítani. de ezek eléggé jellemsző tünetek puha is mozog is stb, egy urológussal mindenképpen nézesd meg de ne félj baj nem lesz:) csak tényleg menj el amúgy sem ártaz ilyen vizsgálat
2015. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem art,csak most voltam nem reg.Nagyon felek most is hanyingerem van,lehet,hogy elotte is ott volt de en nem tapasztaltam.
2015. júl. 6. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!