Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vitamin-bombát szeretnék...

Vitamin-bombát szeretnék összevásárolni a férjemnek. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Többféle vitaminra lenne szüksége, több probléma miatt. Szeretném meglepni egy kombóval, hogy ne neki keljen hajkuràsznia. A mennyiségek:

B6 - 1,5 mg

Folsav - 400 mikrogramm

Beta-karotin: 3,6 mb

B12

C-vitamin - 120mg

E-vitamin -100mg

D3 - 25 mikrogramm

B16 - 2,5 mikrogramm

Cink - 14mg

Szelen - 35 mikrogramm

Magnézium - 200mg

L-Carnitin - 200mg

Q10 koenzim - 10mg

Arginin - 150mg

Taurin - 250mg


Ennyi lenne. Próbàltunk màr régebben a dm màrkàs vitaminok közül többet is, meg voltam vele elégedve, a hatàs és az àr is szuper volt. Ezért ebben gondolkodnék most is. Az a problémàm, hogy nem szeretnék 10 féle bogyót beszedetni a férjemmel, tehàt olyan vitamin kombók kellenének, hogy napi 3, max. 4 kapszulànàl ne keljen màr többet beszednie. Tud nekem segíteni valaki?



#vitamin #dm vitaminok #olcsó vitaminok
2016. jan. 6. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne vissza térni a földre ! Természetes növényi dolgokat kellene fogyasztani .Minden bent van a mai termesztett növényekben,meg a nem termesztettben is ,csak egy kicsit utána kellene olvasni.Igaz könnyebb itt kérdezni ,mert az szinte semmi időt sem vesz el tőled.Mindenért meg kell dolgozni,és nem másokat kihasználni .
2016. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

1.! A kérdező segítséget kért nem pedig kioktatást!

Megint tudálékos vagy és okoskodó.

2016. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, te most miért is vagy paraszt? Visszavehetnél a bicskanyitogató stílusodból, még senki nem vàgott szàjba ezért? Pedig ràd férne... Ha képtelen vagy értelmeset írni, legközelebb inkàbb eredj innen màshova mulatni az időt!
2016. jan. 6. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2 es ,ettől még igaz amit írtam,a lényegen nem változtat.

Téged is megjegyeztelek,a további válaszaid miatt, én is tudok pirosat is nyomni .

2016. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom mindenkinek fáj a nyílt beszéd .Nem kertelek és nem is nyájaskodok.A lényeget írtam,ha teszik ,ha nem .Egyet lehet ,pirosat nyomni,de ettől még igaz amit írtam .

Kérdező neked mi a fontos itt, a bókolgatás ,vagy a nyílt igaz válasz.Ezt kell most eldöntened .Mellébeszélek ,hogy kedves legyek neked,vagy amit kérdeztél .

2016. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezők ,válaszolók,én kemény vok ,mint a VIDiA

Erről nem tehetek,nem kell a válaszaim olvasgatni,és kiakadni rajt .

Ennyi ,és nem több .

2016. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Most ujjongtok,lehet azt is,nem hat meg. :-)))
2016. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Most látni ,kik is irogatnak ide ,fel sem fogják irásaim lényegét .Jól elszórakoztatlak itt bennetek ,elmozdulni sem tudtok. : -)))))
2016. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs időm tovább ingyen szórakoztatni bennetek.Így is sokáig voltatok,ingyen ,és bérmentve ,a vendégeim. :-))

Keressetek magatoknak más esti elfoglaltságot .

.

Köszönöm a rendkívüli nagy figyelmet !!! :-)))))

Jah ,azért máskor is leszek ám !

2016. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Te most kajak fél óràn àt magaddal beszélgettél? :D :D :D Istenem, de nagy az isten àllatkertje. :D

Kedves Vàlaszoló! Ki kell àbràndítsalak, senki nem foglalkozott az idióta kommentjeiddel, nem tudom feltűnt e. Feltettem egy igen egyszerű kérdést, a paraszt stílusú fikàzàs nem szàmít értelmes vàlasznak, igazàból téged minősít! Megkérlek rà, hagyj helyet az értelmesebbeknek, és ne szennyezd tovàbbi kommentekkel a kérdésemre érkező esetleges vàlaszokat. Senki nem kívàncsi rà! Kőőősz! ;)

2016. jan. 6. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!