Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha körülmetêltetem magam...

JustAysen kérdése:

Ha körülmetêltetem magam (orvosi okok) akkor ha kenegetem rendszeresen krêmmel elkerülhetö a makk kiszáradása?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Jó kérdés..az előbőr eltávolitása után kérhetsz tanácsot a kenőcs minőségére, illetve a karbantartás módjára...

a krém minősége(összetétele) nagyon fontos, de jó megoldás egyébként..


szerintem

2016. jan. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt előre tudni, némelyeknek kenés nélkül sem szárad ki, van aki meg bármit csinál, semmi sem segít. Többféle bőrtípus létezik.
2016. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Olyan nem lesz mint"új" korában arra biztosan számíthatsz .

Erről az orvosi leirásban is az olvasható,a felülete egy idő után elkérgesül ,érzéketlenné válik .

2016. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

0 pontozó a válasz nem neked íródott ,hanem a kérdezőnek.

Majd ha elmozdulsz a toplista 100.helyéról,talán még számit is valamit a véleményed .

2016. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak súlyos fitymaszűkületnél szükséges a körülmetélés.

Tehát kérdés cpvalóban szükség van e rá.


Mennyire tudod ha ernyedt vagy merev a péniszed a fitymád hátrahúzni?

2016. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alapvetoen Realtiv fityma szukuletem van es nekem egyre inkabb gyqnus, hogy a rovid fitymafekbol adodik a dolog, cdak kivancsi vagyok ha minden kotel szakad akkor is valamilyennyire szinten tudom tartani a makkom kinezetet
2016. jan. 10. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség a makk védetten tartására sajnos.
2016. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Figyi de ha a rövid fitymafék miatt van akkor nem kell a metélés csak a féket kell átvágni az is lehet.


Tehát ha tudod kerüld el a metélést,orvossal is közöld hogy szeretnéd elkerülni és akkor más műtéti eljárást választ,nem hiába van ott a fityma.


Urológust meg minnél előbb keress fel,attól hogy megnéz,majd elmondja mi a helyzet,meg te is hogy mit szeretnél ha lehet még nem kell egyből megműtetned magad csak tudnád legalább mi a helyzet.

2016. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!